align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 19.10.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Fama Vipava 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  3  Krevzel Panić Aleksander
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  8  Trivunčevič Dragan
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  15  Marinović Siniša
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
  18  Olivo Erik
   Fama Vipava
Priimek in ime
  1  Želko Gašper (V,K)
  2  Vuga Deni
  6  Žižek Maxi Leon
  10  Božič Domen
  11  Žižmond Matej
  13  Kodelja Enej
  14  Panič Nardin Jakob
  17  Tutuš Branko
  18  Kuhar Jaka
  20  Krečič Erik
  22  Peršič Aljoša
  Rezervni igralci
  2  Novak Gal
  7  Kalin Tim
  9  Lukman Žiga
  12  Erčulj Matic (V)
  14  Čakš Uroš
  20  Pibernik Matevž
  Rezervni igralci
  3  Beltram Luka
  4  Sever Matic
  5  Trošt Miha
  7  Bajc Luka
  12  Bajc Izak (V)
  16  Jamšek Sebastjan
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Fama Vipava
   Mulahmetović Šefik
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Fama Vipava
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    8 - Trivunčevič Dragan (32')
    20 - Pibernik Matevž (55')
   Fama Vipava
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Fama Vipava
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  47'     20 - Pibernik Matevž
       11 - Čakš Urban
  66'     9 - Lukman Žiga
       15 - Marinović Siniša
  81'     2 - Novak Gal
       18 - Olivo Erik
   Fama Vipava
  Minuta  Igralec
  86'     16 - Jamšek Sebastjan
       17 - Tutuš Branko
  89'     4 - Sever Matic
       14 - Panič Nardin Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan