align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 02.11.19
   TEKMA: Bled Hirter - Kočevje 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Vojska Matej
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  6  Kamšek Izidor Erazem
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Križaj Nejc
  11  Pašić Armin
  12  Halilović Alan (V)
  17  Grašič Rok
  19  Bertoncelj Matic
  20  Djukić Darko (K)
   Kočevje
Priimek in ime
  1  Goričar Vid (V)
  2  Vesel David
  5  Janeš Nik
  6  Hočevar Gal (K)
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  13  Milović Dejan
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
  Rezervni igralci
  1  Mikič Denis (V)
  13  Stanko Ladislav
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  21  Ikač David
  Rezervni igralci
  4  Pajnič Žan
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
   TRENER
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   Kočevje
   Fartek Saša
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 20 - Djukić Darko (22')
   2 : 0 9 - Remškar Moreno (39')
   3 : 0 2 - Varl Boštjan (69')
   4 : 0 11 - Pašić Armin (80')
   5 : 0 8 - Ambrožič Nejc (88')
   Kočevje
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    19 - Bertoncelj Matic (49')
    18 - Grilc Marko (53')
    16 - Vukić Aleks (86')
   Kočevje
    5 - Janeš Nik (48')
    9 - Hočevar Maj (60')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Kočevje
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  53'     18 - Grilc Marko
       19 - Bertoncelj Matic
  66'     13 - Stanko Ladislav
       6 - Kamšek Izidor Erazem
  78'     15 - Majnik Miha
       2 - Varl Boštjan
  78'     16 - Vukić Aleks
       7 - Potočnik Domen
  78'     14 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
   Kočevje
  Minuta  Igralec
  59'     4 - Pajnič Žan
       24 - Kunstelj Gaj
  66'     27 - Majcen Žiga
       15 - Pavlovič Nejc
  84'     23 - Vidmar Peter
       11 - Grošić Elmas
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan