align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: Sava Kranj - Svoboda Ljubljana 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Glažar Roman
   1. pomočnik: Flajšman Jernej
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Mitrovič Milan
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure (K)
  5  Bojić Momir
  8  Bodiroža Aleksandar
  9  Idrizi Tim
  10  Iličič Luka
  11  Zajc Erazem
  12  Kreger Arnold (V)
  13  Cankar Anže
  17  Nunar Matevž
  21  Kopač Matic
  36  Anžič Žak
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  4  Džafič Alen
  6  Ibranović Dino
  7  Šajn Marko
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Judež Klemen
  13  Cimprič Gašper
  14  Štrancar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  99  Lalić Goran (V)
  Rezervni igralci
  1  Rakovič Jan (V)
  7  Nosan Matija
  14  Babić Josip
  15  Križnar Nejc
  26  Kondić Stefan
  33  Križaj Jure
  43  Ibraimov Đan Doan
  Rezervni igralci
  2  Nuhanovič Edi
  3  Raspashkovski Vasko
  5  Pavić Vanja
  15  Primožič Ambrož
  32  Krošelj Izidor (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Dolinar Aleš
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Sava Kranj
   Svoboda Ljubljana
   0 : 1 8 - Đokić Aleksandar (43') 11m
   0 : 2 13 - Cimprič Gašper (70')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    36 - Anžič Žak (38')
    9 - Idrizi Tim (41')
    5 - Bojić Momir (70')
   Svoboda Ljubljana
    11 - Judež Klemen (25')
    10 - Dindič Jasmin (30')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  69'     33 - Križaj Jure
       13 - Cankar Anže
  69'     43 - Ibraimov Đan Doan
       11 - Zajc Erazem
  80'     15 - Križnar Nejc
       5 - Bojić Momir
  80'     26 - Kondić Stefan
       9 - Idrizi Tim
  87'     14 - Babić Josip
       17 - Nunar Matevž
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Raspashkovski Vasko
       11 - Judež Klemen
  69'     2 - Nuhanovič Edi
       9 - Aličaič Anel
  86'     5 - Pavić Vanja
       8 - Đokić Aleksandar
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan