align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: Elta Izola - Ilirija 1911 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Izola - Mestni stadion Izola    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik: Gerkman Borut
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Elta Izola
Priimek in ime
  1  Počkaj Anže (V)
  2  Zonta Tadej
  3  Terčič Andrej
  4  Vašl Scott
  5  Vežnaver Simon
  6  Žitko Jure
  7  Pletikos Chris (K)
  8  Ribič Žan
  9  Rodica Tomaž
  10  Zemljak Matej
  11  Mingotti Lucas
   Ilirija 1911
Priimek in ime
  1  Kosanec Jan (V)
  3  Latinčič Marko
  5  Tavčar Aljaž
  6  Gutić Din
  7  Destani Edison
  9  Golob Mark
  10  Corn Jaka (K)
  11  Veselaj Getuar
  14  Petrov Antonio
  15  Mušič Nejc
  19  Strajnar Nejc
  Rezervni igralci
  13  Zajec David
  14  Jerman Jan
  15  Zugan Edi
  16  Bordon Aleks
  18  Koščak Jan
  19  Šavle Patrik
  Rezervni igralci
  12  Lapuh Brin (V)
  13  Mahić Dino
  16  Peklar Domen
  17  Bratina Mark
  21  Bosnić Kenen
   TRENER
   Elta Izola
   Počkaj Damjan
   Ilirija 1911
   Jermol Borut
   STRELCI
   Elta Izola
   1 : 1 11 - Mingotti Lucas (45')
   Ilirija 1911
   0 : 1 10 - Corn Jaka (30') 11m
   1 : 2 7 - Destani Edison (82')
   OPOMINJANI
   Elta Izola
    8 - Ribič Žan (53')
    14 - Jerman Jan (67')
   Ilirija 1911
    19 - Strajnar Nejc (35')
    5 - Tavčar Aljaž (56')
   IZKLJUČENI
   Elta Izola
   Ilirija 1911
   MENJAVE
   Elta Izola
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Jerman Jan
       5 - Vežnaver Simon
  88'     16 - Bordon Aleks
       6 - Žitko Jure
   Ilirija 1911
  Minuta  Igralec
  80'     21 - Bosnić Kenen
       11 - Veselaj Getuar
  80'     13 - Mahić Dino
       10 - Corn Jaka
  92'     16 - Peklar Domen
       7 - Destani Edison
  93'     17 - Bratina Mark
       9 - Golob Mark
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan