align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 14. krog 16.11.19
   TEKMA: Kočevje - Adria 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kočevje - Stadion Gaj Kočevje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Krajnc Robert
   POSTAVI
   Kočevje
Priimek in ime
  2  Vesel David
  4  Pajnič Žan
  5  Janeš Nik
  8  Hodžić Anel
  9  Hočevar Maj
  10  Babić Miha
  11  Grošić Elmas
  12  Goričar Vid (V)
  13  Milović Dejan (K)
  15  Pavlovič Nejc
  24  Kunstelj Gaj
   Adria
Priimek in ime
  1  Bon Enrico (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  17  Klančič Ambrož
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
  22  Godnič Matej (K)
  Rezervni igralci
  20  Letig Luka
  23  Vidmar Peter
  27  Majcen Žiga
  29  Grahovac Dragan
  Rezervni igralci
  4  Umek Klemen
  6  Majcen Petja
  9  Žibernik Deni
  12  Radikon Matija (V)
  14  Černe Luka
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
   TRENER
   Kočevje
   Fartek Saša
   Adria
   Živec Simon
   STRELCI
   Kočevje
   1 : 0 10 - Babić Miha (6')
   2 : 1 15 - Pavlovič Nejc (70')
   Adria
   1 : 1 19 - Klepac Boštjan (23')
   2 : 2 11 - Komel Vili (87')
   OPOMINJANI
   Kočevje
    13 - Milović Dejan (7')
    4 - Pajnič Žan (28')
    8 - Hodžić Anel (44')
    11 - Grošić Elmas (53')
    12 - Goričar Vid (87')
    2 - Vesel David (87')
    10 - Babić Miha (87')
   Adria
    2 - Masten Nik (76')
   IZKLJUČENI
   Kočevje
   Adria
   MENJAVE
   Kočevje
  Minuta  Igralec
   Adria
  Minuta  Igralec
  75'     14 - Černe Luka
       16 - Torkar Miha
  81'     18 - Pavlin Rok
       5 - Pečenko Jan
  89'     6 - Majcen Petja
       2 - Masten Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan