align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 06.10.19
   TEKMA: Visoko-Preddvor - SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  4  Vesel Matic
  5  Pilar Aleks
  6  Jelovčan Luka
  7  Knific Aljaž
  8  Terplan Žan
  9  Šunkar Luka (K)
  16  Fuchs Leon
  17  Perko Filip
  19  Markelj Žan
  20  Sajovic Domen
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Medja Mark
  5  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Talić Eldar
  10  Mitrić Stefan (K)
  11  Živanović Igor
  12  Kerić Malik (V)
  14  Lemeš Alen
  15  Nikše Nik
  17  Podgoršek Aljaž
  20  Stević Leon
  Rezervni igralci
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Merlin Gašper
  10  Gorjanc Lovro
  11  Avsec Veno
  15  Ajdovec Jan
  18  Kabić Matija
  Rezervni igralci
  6  Kunčič Benjamin
  7  Homan Luka
  16  Varcar Anis
  18  Pivač Aleksander
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   SIJ Acroni Jesenice
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 0 17 - Perko Filip (13')
   2 : 0 6 - Jelovčan Luka (17')
   3 : 0 17 - Perko Filip (38')
   4 : 0 10 - Gorjanc Lovro (87')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  42'     10 - Gorjanc Lovro
       9 - Šunkar Luka
  58'     11 - Avsec Veno
       6 - Jelovčan Luka
  70'     15 - Ajdovec Jan
       19 - Markelj Žan
  79'     2 - Mohorič Rok Robert
       8 - Terplan Žan
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Pivač Aleksander
       14 - Lemeš Alen
  49'     7 - Homan Luka
       8 - Krajnović Admir
  85'     16 - Varcar Anis
       20 - Stević Leon
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan