align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 06.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Zarica Kranj 2 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Bukovec Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  2  Remic Jure
  3  Petkovski Petar
  4  Mohorič Aleš
  5  Tirović Benjamin
  6  Ziberi Arif
  7  Bojić Igor
  8  Peterka Maj (K)
  11  Damjanović Miralem
  19  Isufi Edonis
  22  Tadina Miha
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  3  Lunar Miha
  4  Klemenc Jan (K)
  5  Oblak Aljoša
  6  Zahariev Martin
  7  Samardžić Benjamin
  8  Kabashi Kujtim
  9  Lenarčič Emil
  10  Kolenović Dino
  12  Rooss Juš (V)
  14  Anžič Nik
  17  Stojanov Kristjan
  Rezervni igralci
  10  Jeram Žan
  17  Duraković Nicolas
  18  Vasič Aljoša
  21  Elkasović Alen
  23  Perhoč Erik
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  11  Mehani Valdrin
  15  Jaklič Kristjan
  16  Kuzma Žan
  18  Idrizoski Edin
   TRENER
   Sava Kranj
   Ušlakar David
   Zarica Kranj
   Robnik Dejan
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 3 7 - Bojić Igor (68') 11m
   Zarica Kranj
   0 : 1 7 - Samardžić Benjamin (7')
   0 : 2 6 - Zahariev Martin (41')
   0 : 3 10 - Kolenović Dino (61') 11m
   1 : 4 11 - Mehani Valdrin (90')
   2 : 4 3 - Lunar Miha (93') AG
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    2 - Remic Jure (56')
   Zarica Kranj
    5 - Oblak Aljoša (76')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Duraković Nicolas
       19 - Isufi Edonis
  70'     10 - Jeram Žan
       6 - Ziberi Arif
  80'     18 - Vasič Aljoša
       11 - Damjanović Miralem
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  75'     15 - Jaklič Kristjan
       8 - Kabashi Kujtim
  80'     16 - Kuzma Žan
       10 - Kolenović Dino
  83'     11 - Mehani Valdrin
       9 - Lenarčič Emil
  90'     18 - Idrizoski Edin
       6 - Zahariev Martin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan