align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 2. krog 08.09.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Škofja Loka-Medvode 2 : 10 (2 : 4)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino
  22  Dašić Vasilije
  24  Pretnar Samo
  25  Lakner Loris
  30  Radosavljević Stefan (K)
  38  Papler Anej
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  8  Jež Gal
  10  Novak Ivan
  11  Trdina Martin (K)
  13  Biščević Timien
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  19  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  3  Bajazet Veno
  4  Radončić Adel
  5  Kryeziu Edison
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  6  Vrabec Matevž
  7  Stamenkovski Pavel
  14  Zadravec Naj
  18  Medved Tjaš
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 3 24 - Pretnar Samo (20')
   2 : 3 16 - Kazić Dino (25')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 10 - Novak Ivan (2')
   0 : 2 10 - Novak Ivan (9')
   0 : 3 10 - Novak Ivan (18')
   2 : 4 10 - Novak Ivan (27')
   2 : 5 17 - Križaj Žiga (38')
   2 : 6 7 - Stamenkovski Pavel (42')
   2 : 7 7 - Stamenkovski Pavel (46')
   2 : 8 7 - Stamenkovski Pavel (52')
   2 : 9 10 - Novak Ivan (65')
   2 : 10 17 - Križaj Žiga (66')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Pelicon Maj (51')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  15'     3 - Bajazet Veno
       25 - Lakner Loris
  28'     5 - Kryeziu Edison
       22 - Dašić Vasilije
  57'     1 - Fadul Abdalla Idris
       12 - Dovžan Jaka
  60'     4 - Radončić Adel
       2 - Oman Ambrož
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Hribernik Bine
       4 - Geiger Nal
  40'     7 - Stamenkovski Pavel
       19 - Velikovrh Ožbej
  40'     6 - Vrabec Matevž
       13 - Biščević Timien
  45'     14 - Zadravec Naj
       8 - Jež Gal
  45'     18 - Medved Tjaš
       3 - Grabnar Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan