align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina A
  Zapisnik: 6. krog 05.10.19
   TEKMA: KOV Jesenice - Britof 13 : 2 4 : 1
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Markež Aljoša
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice
Priimek in ime
  2  Zrnič Timon
  3  Omerdić Haris
  4  Filipov Jakob
  5  Hajdinjak Šumež Elvin
  6  Legat Anže
  7  Buvač David (K)
  9  Murić Sandin
  10  Ugljanin Alen
  11  Huseinbašić Adis
  12  Džinić Alin (V)
  15  Markež Erik
  16  Begić Beno
  18  Tadić Ivano
  23  Milinković Petar
   Britof
Priimek in ime
  4  Zupan Maj
  5  Makarič Dorjan (K)
  6  Lončarič Beno
  8  Grašič Andraž
  11  Grašič Žak
  12  Grašič Tristan (V)
  14  Gregorc Staš
  15  Rutar Anže
  16  Zena Bajram
  18  Razboršek David
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice
   Salihović Ervin
   Britof
   Sofrić Boško
   STRELCI
   KOV Jesenice
   1 : 0 18 - Tadić Ivano (5')
    9 - Murić Sandin (9') 11m
   2 : 0 23 - Milinković Petar (14')
   3 : 1 16 - Begić Beno (23')
   4 : 1 7 - Buvač David (24')
   5 : 1 7 - Buvač David (31')
   6 : 1 10 - Ugljanin Alen (33')
   7 : 1 23 - Milinković Petar (36')
   8 : 2 23 - Milinković Petar (40')
   9 : 2 10 - Ugljanin Alen (40')
   10 : 2 10 - Ugljanin Alen (43')
   11 : 2 7 - Buvač David (49')
   12 : 2 15 - Markež Erik (52')
   13 : 2 11 - Huseinbašić Adis (57')
   Britof
   2 : 1 4 - Zupan Maj (19')
   7 : 2 11 - Grašič Žak (37')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice
   Britof
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice
   Britof
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan