align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina A
  Zapisnik: 7. krog 09.10.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Bohinj 7 : 0 5 : 0
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Zupanc Andraž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  5  Kramarič Gašper
  6  Grilec Cene
  7  Kranjc Žiga
  8  Huskić Tian
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  15  Baltič Aljaž (K)
  19  Orehek Aljoša
  21  Sabolek David
  22  Kerec Kosić Ian
  24  Raztresen Nik (V)
  29  Mihelčič Maks
  30  Begovič Žan
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Osenjak Jon (V)
  2  Stare Rok
  5  Kerlec Mark
  8  Rabič Vasja (K)
  9  Sitar Klemen
  10  Oblak Medej
  11  Štros Marcel
  13  Hodnik Ažbe
  14  Stare Ožbej
  15  Logar Andrej
  16  Repinc Matija
  17  Kusterle Kim
  18  Korošec Tim
  19  Žnidar Tevž
  21  Gašperin Miha
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Prača Dalibor
   Bohinj
   Iskra Uroš
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 30 - Begovič Žan (7')
   2 : 0 15 - Baltič Aljaž (11')
    6 - Grilec Cene (16') 11m
   3 : 0 6 - Grilec Cene (19')
   4 : 0 29 - Mihelčič Maks (24')
   5 : 0 10 - Varagić Aleksij (28')
   6 : 0 29 - Mihelčič Maks (43')
   7 : 0 5 - Kramarič Gašper (55')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Bohinj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan