align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 5. krog 28.09.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur-Velesovo 0 : 6 0 : 2
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Jamnik Manca
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  0  Nacevski Martin (V)
  0  Sušnik Gaber
  2  Hadžiabdić Adi
  4  Lebar Maj (K)
  5  Kos Nace
  8  Lebar Svit
  9  Malgaj Ema
  10  Kuč Leon
  11  Križaj Aljaž
  13  Jenko Val
  15  Kovše Matija
  18  Mehmetaj Dionis
  19  Keleman Vuk
  24  Bartol Tit
  99  Andonoski Lukas
   Šenčur-Velesovo
Priimek in ime
  1  Morel Anžej (V)
  2  Podgoršek Jakob
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  7  Jenko Luka
  8  Debeljak Ažbe
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  11  Todorović Lukas
  12  Trškan Blaž (V)
  15  Okorn Lovro
  18  Albreht Svit
  19  Lorbeg Simon
  20  Vučenović Nemanja
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj
   Konjar David
   Šenčur-Velesovo
   Kristan Jakob
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šenčur-Velesovo
   0 : 1 20 - Vučenović Nemanja (6')
   0 : 2 10 - Ljubeljšek Matic (22')
   0 : 3 10 - Ljubeljšek Matic (39')
   0 : 4 9 - Plevel Jerca (53')
   0 : 5 9 - Plevel Jerca (58')
   0 : 6 20 - Vučenović Nemanja (60')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šenčur-Velesovo
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur-Velesovo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan