align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 20. krog 26.05.24
KLUB ŠT Z N P GR
1. SIJ Acroni Jesenice 20 16 2 2 97:30 50
2. Šobec Lesce 20 13 0 7 68:34 39
3. Bohinj - Bled 20 12 1 7 52:38 37
4. Škofja Loka - Medvode 20 11 1 8 67:54 34
5. Triglav Kranj 20 10 2 8 55:49 32
6. Eksist Žiri 20 5 4 11 34:50 19
7. Zarica Kranj 20 4 4 12 21:50 16
8. Sava Kranj 20 1 2 17 18:107 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
20. krog 26.05.24
Šobec Lesce : Sava Kranj 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bohinj - Bled : Zarica Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Eksist Žiri 5 : 3 (2 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
19. krog 19.05.24
Sava Kranj : Eksist Žiri 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Triglav Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj - Bled 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
18. krog 12.05.24
Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 7 : 2 (3 : 2) zapisnik
Bohinj - Bled : Šobec Lesce 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Eksist Žiri : Zarica Kranj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 09.05.24
Sava Kranj : Zarica Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Bohinj - Bled 3 : 5 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Triglav Kranj 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
16. krog 25.04.24
Bohinj - Bled : Sava Kranj 6 : 2 (5 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : Škofja Loka - Medvode 5 : 4 (3 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Šobec Lesce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
15. krog 21.04.24
SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 9 : 1 (6 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Eksist Žiri 4 : 3 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Zarica Kranj 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bohinj - Bled : Triglav Kranj 2 : 5 (1 : 1) zapisnik
14. krog 14.04.24
Zarica Kranj : Sava Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Eksist Žiri 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj - Bled 6 : 2 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Triglav Kranj 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
13. krog 07.04.24
Triglav Kranj : Šobec Lesce 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 19 (0 : 11) zapisnik
Eksist Žiri : Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bohinj - Bled : Škofja Loka - Medvode 2 : 3 (0 : 3) zapisnik
12. krog 01.04.24
Šobec Lesce : Zarica Kranj 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Bohinj - Bled 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 8 : 4 (6 : 3) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
11. krog 12.11.23
Bohinj - Bled : Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Eksist Žiri : Škofja Loka - Medvode 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj : Triglav Kranj 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
10. krog 05.11.23
Triglav Kranj : Eksist Žiri 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bohinj - Bled : Sava Kranj 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
9. krog 22.10.23
Zarica Kranj : Triglav Kranj 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Eksist Žiri : Bohinj - Bled 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 13 : 0 (9 : 0) zapisnik
8. krog 15.10.23
Sava Kranj : Eksist Žiri 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bohinj - Bled : Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 5 : 2 (1 : 1) zapisnik
7. krog 08.10.23
Triglav Kranj : Škofja Loka - Medvode 5 : 4 (3 : 3) zapisnik
Bohinj - Bled : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Eksist Žiri : Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
6. krog 01.10.23
Šobec Lesce : Triglav Kranj 6 : 1 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Eksist Žiri 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Bohinj - Bled 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 27.09.23
Sava Kranj : Škofja Loka - Medvode 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bohinj - Bled : Triglav Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 24.09.23
Šobec Lesce : Bohinj - Bled 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : Eksist Žiri 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Kranj : Sava Kranj 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
3. krog 17.09.23
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 4 : 3 (3 : 1) zapisnik
Sava Kranj : Bohinj - Bled 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Triglav Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 10.09.23
Bohinj - Bled : Eksist Žiri 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Triglav Kranj : Zarica Kranj 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
Šobec Lesce : Sava Kranj 12 : 0 (4 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
1. krog 06.09.23
Škofja Loka - Medvode : Šobec Lesce 2 : 3 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Bohinj - Bled 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Triglav Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Eksist Žiri : Sava Kranj 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan