align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  29.08.21 
14.11.21  Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 1)
29.08.21  Visoko : Škofja Loka-Medvode 4 : 3(3 : 1)
29.08.21  Niko Železniki : Sava Kranj 1 : 6(1 : 1)
 2. krog  05.09.21 
05.09.21  Sava Kranj : Eksist Žiri 7 : 1(3 : 1)
05.09.21  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 4 : 1(1 : 1)
07.09.21  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 0 : 1(0 : 0)
 3. krog  12.09.21 
12.09.21  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 1 : 3(1 : 0)
12.09.21  Eksist Žiri : Visoko 3 : 4(1 : 3)
12.09.21  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 1 : 1(0 : 1)
 4. krog  19.09.21 
19.09.21  Visoko : Sava Kranj 4 : 0(0 : 0)
19.09.21  Eksist Žiri : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
30.09.21  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 8 : 1(4 : 0)
 5. krog  26.09.21 
26.09.21  Eksist Žiri : Škofja Loka-Medvode 1 : 5(1 : 1)
26.09.21  Niko Železniki : Visoko 0 : 4(0 : 2)
26.09.21  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 5(1 : 2)
 6. krog  03.10.21 
03.10.21  Škofja Loka-Medvode : Visoko 2 : 2(1 : 0)
03.10.21  SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 1 : 2(0 : 1)
03.10.21  Sava Kranj : Niko Železniki 9 : 0(6 : 0)
 7. krog  10.10.21 
10.10.21  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 6 : 1(3 : 0)
10.10.21  Eksist Žiri : Sava Kranj 0 : 2(0 : 1)
10.10.21  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 0 : 10(0 : 5)
 8. krog  17.10.21 
17.10.21  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 3 : 0()
17.10.21  Visoko : Eksist Žiri 4 : 0(0 : 0)
17.10.21  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 0(0 : 0)
 9. krog  24.10.21 
21.10.21  Sava Kranj : Visoko 4 : 4(2 : 3)
24.10.21  Niko Železniki : Eksist Žiri 4 : 3(1 : 2)
24.10.21  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 4(0 : 1)
 10. krog  07.11.21 
06.11.21  Škofja Loka-Medvode : Eksist Žiri 6 : 1(4 : 0)
07.11.21  Visoko : Niko Železniki 7 : 1(1 : 0)
07.11.21  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 5 : 3(1 : 1)
 11. krog  27.03.22 
27.03.22  Visoko : Škofja Loka-Medvode 2 : 2(0 : 1)
27.03.22  Niko Železniki : Sava Kranj 2 : 2(1 : 1)
27.03.22  Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice 4 : 1(1 : 0)
 12. krog  03.04.22 
03.04.22  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 1 : 3(1 : 1)
03.04.22  Sava Kranj : Eksist Žiri 5 : 0(1 : 0)
03.04.22  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 4 : 1(1 : 1)
 13. krog  10.04.22 
09.04.22  Eksist Žiri : Visoko 0 : 3(0 : 1)
10.04.22  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 4 : 1(2 : 1)
10.04.22  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 2 : 2(1 : 1)
 14. krog  18.04.22 
18.04.22  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 3 : 0(0 : 0)
18.04.22  Visoko : Sava Kranj 1 : 0(0 : 0)
18.04.22  Eksist Žiri : Niko Železniki 4 : 2(1 : 0)
 15. krog  24.04.22 
24.04.22  Eksist Žiri : Škofja Loka-Medvode 0 : 4(0 : 2)
24.04.22  Niko Železniki : Visoko 2 : 5(2 : 4)
24.04.22  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 3(0 : 2)
 16. krog  08.05.22 
08.05.22  Škofja Loka-Medvode : Visoko 7 : 0(3 : 0)
08.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 3 : 2(0 : 1)
08.05.22  Sava Kranj : Niko Železniki 8 : 0(4 : 0)
 17. krog  11.05.22 
11.05.22  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 10 : 1(6 : 1)
12.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 0 : 1(0 : 1)
20.05.22  Eksist Žiri : Sava Kranj 0 : 3()
 18. krog  15.05.22 
15.05.22  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0(0 : 0)
15.05.22  Visoko : Eksist Žiri 6 : 0(2 : 0)
15.05.22  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 2 : 1(0 : 1)
 19. krog  22.05.22 
22.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 1 : 8(0 : 4)
22.05.22  Sava Kranj : Visoko 2 : 0(2 : 0)
22.05.22  Niko Železniki : Eksist Žiri 5 : 1(3 : 1)
 20. krog  29.05.22 
29.05.22  Škofja Loka-Medvode : Eksist Žiri 5 : 1(0 : 0)
29.05.22  Visoko : Niko Železniki 13 : 0(8 : 0)
29.05.22  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 6 : 0(6 : 0)
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan