align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  27.08.22 
06.09.22  Polet : Kondor Godešič 1 : 1(1 : 1)
27.08.22  SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 4 : 0(1 : 0)
27.08.22  Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 5 : 1(1 : 0)
27.08.22  Tržič 2012 : Bled-Bohinj Hirter 0 : 5(0 : 2)
27.08.22  Bitnje : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
27.08.22  Britof : prost
27.08.22  Preddvor : Naklo 1 : 1(0 : 1)
 2. krog  03.09.22 
03.09.22  prost : Niko Železniki
03.09.22  Bled-Bohinj Hirter : Bitnje 5 : 0(2 : 0)
03.09.22  Velesovo-Cerklje : Tržič 2012 1 : 0(1 : 0)
03.09.22  Kranjska Gora : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 2)
03.09.22  Kondor Godešič : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(0 : 1)
03.09.22  Naklo : Polet 1 : 4(1 : 3)
03.09.22  Britof : Preddvor 0 : 1(0 : 1)
 3. krog  10.09.22 
10.09.22  Zarica Kranj : Kondor Godešič 4 : 1(0 : 0)
10.09.22  Tržič 2012 : Kranjska Gora 0 : 0(0 : 0)
10.09.22  Bitnje : Velesovo-Cerklje 0 : 2(0 : 2)
10.09.22  Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 9 : 2(5 : 1)
10.09.22  Preddvor : prost
10.09.22  Polet : Britof 3 : 1(1 : 0)
28.09.22  SIJ Acroni Jesenice : Naklo 13 : 0(7 : 0)
 4. krog  17.09.22 
17.09.22  prost : Bled-Bohinj Hirter
17.09.22  Velesovo-Cerklje : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
17.09.22  Kranjska Gora : Bitnje 1 : 3(1 : 0)
17.09.22  Kondor Godešič : Tržič 2012 6 : 1(2 : 0)
17.09.22  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 0)
17.09.22  Preddvor : Polet 4 : 2(0 : 0)
19.10.22  Naklo : Zarica Kranj 0 : 3(0 : 2)
 5. krog  24.09.22 
23.09.22  Bitnje : Kondor Godešič 3 : 3(1 : 2)
24.09.22  Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 3(0 : 1)
24.09.22  Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 5 : 1(4 : 1)
24.09.22  Polet : prost
24.09.22  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 1(1 : 1)
24.09.22  Zarica Kranj : Britof 3 : 2(0 : 1)
24.09.22  Tržič 2012 : Naklo 0 : 2(0 : 0)
 6. krog  01.10.22 
01.10.22  Naklo : Bitnje 2 : 3(2 : 0)
01.10.22  Britof : Tržič 2012 2 : 1(2 : 0)
01.10.22  Preddvor : Zarica Kranj 1 : 1(1 : 1)
01.10.22  Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(0 : 1)
01.10.22  prost : Velesovo-Cerklje
01.10.22  Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 0 : 7(0 : 3)
04.10.22  Kondor Godešič : Niko Železniki 2 : 3(1 : 1)
 7. krog  08.10.22 
08.10.22  SIJ Acroni Jesenice : prost
08.10.22  Zarica Kranj : Polet 1 : 1(0 : 1)
08.10.22  Tržič 2012 : Preddvor 1 : 5(0 : 2)
08.10.22  Bitnje : Britof 3 : 0(3 : 0)
08.10.22  Niko Železniki : Naklo 5 : 2(3 : 0)
08.10.22  Bled-Bohinj Hirter : Kondor Godešič 5 : 1(4 : 1)
08.10.22  Velesovo-Cerklje : Kranjska Gora 3 : 0(2 : 0)
 8. krog  15.10.22 
15.10.22  prost : Kranjska Gora
15.10.22  Kondor Godešič : Velesovo-Cerklje 2 : 3(1 : 2)
15.10.22  Naklo : Bled-Bohinj Hirter 0 : 1(0 : 0)
15.10.22  Britof : Niko Železniki 2 : 2(2 : 1)
15.10.22  Preddvor : Bitnje 1 : 1(1 : 0)
15.10.22  Polet : Tržič 2012 10 : 0(4 : 0)
15.10.22  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 1(1 : 1)
 9. krog  22.10.22 
12.11.22  Bitnje : Polet 3 : 4(1 : 2)
22.10.22  Zarica Kranj : prost
22.10.22  Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 4(0 : 0)
22.10.22  Bitnje : Polet ()
22.10.22  Niko Železniki : Preddvor ()
22.10.22  Bled-Bohinj Hirter : Britof 5 : 0(2 : 0)
22.10.22  Velesovo-Cerklje : Naklo 2 : 0(0 : 0)
22.10.22  Kranjska Gora : Kondor Godešič 4 : 9(1 : 6)
26.10.22  Niko Železniki : Preddvor 1 : 1(1 : 1)
 10. krog  29.10.22 
12.11.22  Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2(1 : 2)
29.10.22  Polet : Niko Železniki 3 : 0(1 : 0)
29.10.22  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0(1 : 0)
29.10.22  Zarica Kranj : Tržič 2012 6 : 1(6 : 0)
29.10.22  prost : Kondor Godešič
29.10.22  Naklo : Kranjska Gora 3 : 1(0 : 1)
29.10.22  Britof : Velesovo-Cerklje 2 : 1(1 : 1)
 11. krog  05.11.22 
05.11.22  Tržič 2012 : prost
05.11.22  Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3(0 : 2)
05.11.22  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6(1 : 1)
05.11.22  Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1(2 : 1)
05.11.22  Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1(1 : 0)
05.11.22  Kranjska Gora : Britof 3 : 2(2 : 0)
08.11.22  Kondor Godešič : Naklo 7 : 3(4 : 1)
 12. krog  25.03.23 
25.03.23  prost : Naklo
25.03.23  Britof : Kondor Godešič 4 : 2(2 : 2)
25.03.23  Preddvor : Kranjska Gora 3 : 0(1 : 0)
25.03.23  Polet : Velesovo-Cerklje 2 : 0(1 : 0)
25.03.23  SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj Hirter 2 : 1(0 : 0)
25.03.23  Zarica Kranj : Niko Železniki 1 : 2(1 : 2)
25.03.23  Tržič 2012 : Bitnje 3 : 1(2 : 0)
 13. krog  01.04.23 
01.04.23  Bitnje : prost
01.04.23  Niko Železniki : Tržič 2012 0 : 2(0 : 1)
01.04.23  Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 1)
01.04.23  Velesovo-Cerklje : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(1 : 1)
01.04.23  Naklo : Britof 3 : 0(1 : 0)
02.04.23  Kranjska Gora : Polet 0 : 5(0 : 1)
02.04.23  Kondor Godešič : Preddvor 0 : 3()
 14. krog  08.04.23 
08.04.23  Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1(1 : 0)
08.04.23  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4(1 : 1)
08.04.23  Zarica Kranj : Polet 3 : 1(1 : 0)
08.04.23  Tržič 2012 : Bitnje 2 : 1(0 : 1)
08.04.23  Britof : Naklo 1 : 1(0 : 1)
08.04.23  Kranjska Gora : Niko Železniki 0 : 2(0 : 0)
 15. krog  15.04.23 
15.04.23  Velesovo-Cerklje : Polet 0 : 1(0 : 0)
15.04.23  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 1(2 : 0)
15.04.23  Bled-Bohinj Hirter : Preddvor 1 : 0(1 : 0)
15.04.23  Tržič 2012 : Naklo 3 : 2(1 : 0)
15.04.23  Niko Železniki : Britof 0 : 4(0 : 1)
15.04.23  Bitnje : Kranjska Gora 3 : 0()
 16. krog  22.04.23 
22.04.23  Preddvor : Velesovo-Cerklje 1 : 0(1 : 0)
22.04.23  Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 0 : 1(0 : 0)
22.04.23  Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 2)
22.04.23  Kranjska Gora : Tržič 2012 1 : 7(1 : 3)
22.04.23  Britof : Bitnje 3 : 2(1 : 1)
22.04.23  Naklo : Niko Železniki 4 : 0(1 : 0)
 17. krog  26.04.23 
17.05.23  Tržič 2012 : Niko Železniki 3 : 1(0 : 0)
26.04.23  Bitnje : Naklo 1 : 1(1 : 1)
26.04.23  Kranjska Gora : Britof 0 : 2(0 : 1)
26.04.23  Velesovo-Cerklje : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3(0 : 1)
26.04.23  Bled-Bohinj Hirter : Polet 3 : 0(0 : 0)
26.04.23  Preddvor : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 0)
 18. krog  06.05.23 
06.05.23  Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 4 : 1(1 : 0)
06.05.23  Polet : Preddvor 1 : 4(0 : 1)
06.05.23  Britof : Tržič 2012 1 : 2(0 : 1)
06.05.23  Naklo : Kranjska Gora 4 : 0(2 : 0)
06.05.23  Niko Železniki : Bitnje 2 : 1(1 : 1)
07.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj Hirter 2 : 0(2 : 0)
 19. krog  10.05.23 
10.05.23  Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 5 : 2(3 : 1)
10.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 1(0 : 0)
10.05.23  Polet : Zarica Kranj 2 : 4(1 : 2)
10.05.23  Bitnje : Tržič 2012 2 : 3(1 : 1)
10.05.23  Niko Železniki : Kranjska Gora 7 : 0(1 : 0)
10.05.23  Naklo : Britof 5 : 5(4 : 1)
 20. krog  13.05.23 
13.05.23  Polet : Velesovo-Cerklje 2 : 1(0 : 1)
13.05.23  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 1)
13.05.23  Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 2 : 2(1 : 1)
13.05.23  Naklo : Tržič 2012 1 : 3(0 : 1)
13.05.23  Britof : Niko Železniki 0 : 0(0 : 0)
13.05.23  Kranjska Gora : Bitnje 2 : 4(1 : 1)
 21. krog  20.05.23 
20.05.23  Velesovo-Cerklje : Preddvor 3 : 0(1 : 0)
20.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Polet 3 : 0(0 : 0)
20.05.23  Bitnje : Britof 3 : 2(2 : 0)
20.05.23  Niko Železniki : Naklo 2 : 2(1 : 2)
20.05.23  Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 5 : 2(2 : 1)
31.05.23  Tržič 2012 : Kranjska Gora 6 : 2(4 : 1)
 22. krog  24.05.23 
24.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 1(3 : 0)
24.05.23  Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2(1 : 1)
24.05.23  Zarica Kranj : Preddvor 5 : 1(2 : 1)
27.05.23  Niko Železniki : Tržič 2012 3 : 3(2 : 1)
27.05.23  Naklo : Bitnje 2 : 1(1 : 1)
27.05.23  Britof : Kranjska Gora 8 : 0(1 : 0)
 23. krog  27.05.23 
03.06.23  Kranjska Gora : Naklo 0 : 4(0 : 1)
03.06.23  Tržič 2012 : Britof 2 : 1(0 : 0)
03.06.23  Bitnje : Niko Železniki 2 : 3(0 : 0)
27.05.23  Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 2 : 0(2 : 0)
27.05.23  Preddvor : Polet 2 : 0(1 : 0)
27.05.23  Bled-Bohinj Hirter : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 1)
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan