align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  27.08.22 
05.10.22  Škofja Loka-Medvode : Visoko 3 : 0(0 : 0)
27.08.22  Sava Kranj : Bohinj-Bled 10 : 0(6 : 0)
27.08.22  Getris Velesovo-Preddvor : Niko Železniki 10 : 0(5 : 0)
27.08.22  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 8 : 0(3 : 0)
 2. krog  03.09.22 
03.09.22  Zarica Kranj : Niko Železniki 3 : 2(1 : 0)
03.09.22  Bohinj-Bled : Getris Velesovo-Preddvor 2 : 4(2 : 4)
03.09.22  Visoko : Sava Kranj 1 : 7(1 : 3)
03.09.22  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 2 : 4(0 : 1)
 3. krog  10.09.22 
10.09.22  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(0 : 2)
10.09.22  Getris Velesovo-Preddvor : Visoko 5 : 1(4 : 1)
10.09.22  Bohinj-Bled : Niko Železniki 3 : 1(2 : 1)
20.09.22  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 5 : 1(0 : 0)
 4. krog  17.09.22 
05.10.22  Zarica Kranj : Bohinj-Bled 1 : 2(1 : 2)
17.09.22  Visoko : Niko Železniki 3 : 1(2 : 0)
17.09.22  SIJ Acroni Jesenice : Getris Velesovo-Preddvor 2 : 2(0 : 1)
28.09.22  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 0 : 0(0 : 0)
 5. krog  24.09.22 
05.10.22  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 0 : 5(0 : 2)
24.09.22  Bohinj-Bled : Visoko 4 : 0(1 : 0)
24.09.22  Sava Kranj : Zarica Kranj 5 : 2(0 : 0)
24.09.22  Getris Velesovo-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 0 : 3(0 : 1)
 6. krog  01.10.22 
01.10.22  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj-Bled 2 : 2(1 : 2)
01.10.22  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 5 : 0(0 : 0)
02.11.22  Zarica Kranj : Visoko 5 : 1(2 : 1)
05.10.22  Sava Kranj : Getris Velesovo-Preddvor 1 : 0(0 : 0)
 7. krog  08.10.22 
08.10.22  Getris Velesovo-Preddvor : Zarica Kranj 5 : 1(2 : 0)
08.10.22  Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 5(0 : 3)
08.10.22  Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode 1 : 4(1 : 2)
08.10.22  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3(0 : 1)
 8. krog  15.10.22 
15.10.22  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 4 : 1(2 : 1)
15.10.22  Visoko : Škofja Loka-Medvode 0 : 4(0 : 1)
15.10.22  Bohinj-Bled : Sava Kranj 0 : 4(0 : 2)
15.10.22  Niko Železniki : Getris Velesovo-Preddvor 0 : 7(0 : 3)
 9. krog  22.10.22 
22.10.22  Niko Železniki : Zarica Kranj 0 : 8(0 : 5)
22.10.22  Sava Kranj : Visoko 16 : 0(8 : 0)
22.10.22  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 7 : 2(3 : 1)
26.10.22  Getris Velesovo-Preddvor : Bohinj-Bled 3 : 1(2 : 1)
 10. krog  29.10.22 
27.10.22  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 10(0 : 5)
29.10.22  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 6(1 : 4)
29.10.22  Visoko : Getris Velesovo-Preddvor 0 : 8(0 : 4)
29.10.22  Bohinj-Bled : Niko Železniki 3 : 0(3 : 0)
 11. krog  05.11.22 
05.11.22  Niko Železniki : Visoko 2 : 2(1 : 1)
05.11.22  Getris Velesovo-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(1 : 0)
05.11.22  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 3 : 0(1 : 0)
10.11.22  Bohinj-Bled : Zarica Kranj 3 : 1(1 : 1)
 12. krog  25.03.23 
25.03.23  Zarica Kranj : Sava Kranj 0 : 9(0 : 5)
25.03.23  Škofja Loka-Medvode : Getris Velesovo-Preddvor 2 : 0(0 : 0)
25.03.23  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 2 : 4(0 : 1)
25.03.23  Visoko : Bohinj-Bled 0 : 6(0 : 2)
 13. krog  01.04.23 
01.04.23  Visoko : Zarica Kranj 2 : 3(1 : 2)
01.04.23  Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 0)
01.04.23  Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode 1 : 8(0 : 5)
30.03.23  Getris Velesovo-Preddvor : Sava Kranj 4 : 3(3 : 2)
 14. krog  08.04.23 
05.04.23  Škofja Loka-Medvode : Bohinj-Bled 5 : 0(0 : 0)
08.04.23  SIJ Acroni Jesenice : Visoko 7 : 1(3 : 1)
08.04.23  Zarica Kranj : Getris Velesovo-Preddvor 3 : 4(1 : 3)
08.04.23  Sava Kranj : Niko Železniki 5 : 0(5 : 0)
 15. krog  15.04.23 
15.04.23  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 15 : 0(8 : 0)
15.04.23  Sava Kranj : Visoko 7 : 1(3 : 1)
15.04.23  Getris Velesovo-Preddvor : Zarica Kranj 3 : 1(1 : 1)
19.04.23  Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2(1 : 0)
 16. krog  22.04.23 
10.05.23  Visoko : Škofja Loka-Medvode 1 : 8(1 : 5)
22.04.23  Bohinj-Bled : Niko Železniki 5 : 0(4 : 0)
22.04.23  SIJ Acroni Jesenice : Getris Velesovo-Preddvor 2 : 1(1 : 0)
22.04.23  Zarica Kranj : Sava Kranj 0 : 7(0 : 3)
 17. krog  06.05.23 
06.05.23  Niko Železniki : Visoko 2 : 4(1 : 2)
06.05.23  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 11 : 1(6 : 0)
06.05.23  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 5 : 2(3 : 1)
10.05.23  Getris Velesovo-Preddvor : Bohinj-Bled 3 : 2(2 : 1)
 18. krog  13.05.23 
13.05.23  Bohinj-Bled : Sava Kranj 0 : 6(0 : 5)
13.05.23  Zarica Kranj : Visoko 2 : 1(0 : 1)
23.05.23  Getris Velesovo-Preddvor : Niko Železniki 3 : 0(1 : 0)
25.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 1 : 6(1 : 3)
 19. krog  17.05.23 
17.05.23  Niko Železniki : Zarica Kranj 4 : 3(3 : 2)
17.05.23  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 0 : 4(0 : 2)
17.05.23  Škofja Loka-Medvode : Bohinj-Bled 4 : 0(3 : 0)
17.05.23  Sava Kranj : Getris Velesovo-Preddvor 4 : 1(2 : 0)
 20. krog  20.05.23 
20.05.23  Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 0(0 : 0)
20.05.23  Getris Velesovo-Preddvor : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 0)
20.05.23  Bohinj-Bled : Visoko 4 : 0(4 : 0)
20.05.23  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 2(1 : 1)
 21. krog  27.05.23 
25.05.23  Zarica Kranj : Bohinj-Bled 3 : 1(1 : 1)
27.05.23  Visoko : Getris Velesovo-Preddvor 0 : 3(0 : 2)
27.05.23  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 1 : 2(1 : 0)
27.05.23  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2(0 : 0)
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan