align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  31.03.23 
03.04.23  Šenčur : Škofja Loka ODIGRANO
06.09.22  Bled : KOV Jesenice ODIGRANO
06.09.22  Sava Kranj : Zarica Kranj ODIGRANO
06.09.22  Škofja Loka : Šobec Lesce ODIGRANO
06.09.22  Triglav Kranj : Tržič 2012 ODIGRANO
06.09.22  Preddvor : Niko Železniki ODIGRANO
06.09.22  Naklo : Bohinj ODIGRANO
13.09.22  Velesovo-Cerklje : Šenčur ODIGRANO
13.09.22  Eksist Žiri : Britof ODIGRANO
14.09.22  Škofja Loka-Polet : Triglav Kranj-beli ODIGRANO
30.03.23  Preddvor : Triglav Kranj ODIGRANO
31.03.23  Zarica Kranj : Šobec Lesce ODIGRANO
31.03.23  Velesovo-Cerklje : Britof ODIGRANO
31.03.23  Naklo : Eksist Žiri ODIGRANO
31.03.23  Škofja Loka-Polet : prost
31.03.23  Tržič 2012 : Bohinj ODIGRANO
31.03.23  Sava Kranj : Niko Železniki ODIGRANO
 2. krog  09.09.22 
05.10.22  Šobec Lesce : Triglav Kranj ODIGRANO
06.10.22  Kranjska Gora : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
09.09.22  Bohinj : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
09.09.22  Britof : Naklo ODIGRANO
09.09.22  Šenčur : Eksist Žiri ODIGRANO
09.09.22  Zarica Kranj : Škofja Loka ODIGRANO
09.09.22  KOV Jesenice : Niko Železniki ODIGRANO
09.09.22  Tržič 2012 : Preddvor ODIGRANO
14.09.22  Bled : Sava Kranj ODIGRANO
 3. krog  16.09.22 
04.10.22  Niko Železniki : Zarica Kranj ODIGRANO
19.09.22  Triglav Kranj : Sava Kranj ODIGRANO
20.09.22  Preddvor : Bled ODIGRANO
20.09.22  Triglav Kranj-beli : Šenčur ODIGRANO
20.09.22  Škofja Loka : KOV Jesenice ODIGRANO
21.09.22  Tržič 2012 : Šobec Lesce ODIGRANO
21.09.22  Naklo : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
22.09.22  Bohinj : Britof ODIGRANO
 4. krog  23.09.22 
22.09.22  Šenčur : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
23.09.22  Kranjska Gora : Naklo ODIGRANO
23.09.22  KOV Jesenice : Tržič 2012 ODIGRANO
23.09.22  Šobec Lesce : Niko Železniki ODIGRANO
23.09.22  Zarica Kranj : Preddvor ODIGRANO
23.09.22  Bled : Triglav Kranj ODIGRANO
23.09.22  Sava Kranj : Škofja Loka ODIGRANO
23.09.22  Velesovo-Cerklje : Eksist Žiri ODIGRANO
23.09.22  Britof : Triglav Kranj-beli ODIGRANO
 5. krog  07.10.22 
07.10.22  Sava Kranj : Preddvor ODIGRANO
07.10.22  Šenčur : Bohinj ODIGRANO
07.10.22  Kranjska Gora : Triglav Kranj-beli ODIGRANO
07.10.22  Velesovo-Cerklje : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
07.10.22  Eksist Žiri : Naklo ODIGRANO
07.10.22  KOV Jesenice : Šobec Lesce ODIGRANO
07.10.22  Zarica Kranj : Tržič 2012 ODIGRANO
30.09.22  Niko Železniki : Bled ODIGRANO
 6. krog  04.10.22 
03.10.22  Bled : Šobec Lesce ODIGRANO
04.10.22  Triglav Kranj : Triglav Kranj-beli ODIGRANO
04.10.22  Tržič 2012 : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
04.10.22  Naklo : KOV Jesenice ODIGRANO
04.10.22  Preddvor : Šenčur ODIGRANO
04.10.22  Eksist Žiri : Sava Kranj ODIGRANO
11.10.22  Niko Železniki : Bohinj ODIGRANO
 7. krog  14.10.22 
14.10.22  Tržič 2012 : Niko Železniki ODIGRANO
14.10.22  KOV Jesenice : Triglav Kranj ODIGRANO
14.10.22  Bled : Škofja Loka ODIGRANO
14.10.22  Šobec Lesce : Zarica Kranj ODIGRANO
14.10.22  Bohinj : Sava Kranj ODIGRANO
14.10.22  Naklo : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
14.10.22  Triglav Kranj-beli : Eksist Žiri ODIGRANO
14.10.22  Velesovo-Cerklje : Britof ODIGRANO
 8. krog  21.10.22 
19.10.22  Šenčur : Britof ODIGRANO
21.10.22  Niko Železniki : Triglav Kranj ODIGRANO
21.10.22  Tržič 2012 : Škofja Loka ODIGRANO
21.10.22  KOV Jesenice : Zarica Kranj ODIGRANO
21.10.22  Kranjska Gora : Šobec Lesce ODIGRANO
21.10.22  Bohinj : Bled ODIGRANO
21.10.22  Velesovo-Cerklje : Preddvor ODIGRANO
21.10.22  Sava Kranj : Triglav Kranj-beli ODIGRANO
 9. krog  28.10.22 
26.10.22  Britof : KOV Jesenice ODIGRANO
28.10.22  Eksist Žiri : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
28.10.22  Triglav Kranj-beli : Bohinj ODIGRANO
28.10.22  Preddvor : Tržič 2012 ODIGRANO
28.10.22  Niko Železniki : Šobec Lesce ODIGRANO
28.10.22  Triglav Kranj : Šenčur ODIGRANO
 11. krog  07.04.23 
05.04.23  Preddvor : Tržič 2012 ODIGRANO
07.04.23  Triglav Kranj : Zarica Kranj ODIGRANO
07.04.23  Škofja Loka : Sava Kranj ODIGRANO
07.04.23  Niko Železniki : KOV Jesenice ODIGRANO
07.04.23  Bled : Bohinj ODIGRANO
07.04.23  Britof : Naklo ODIGRANO
07.04.23  Eksist Žiri : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
07.04.23  Velesovo-Cerklje : prost
19.04.23  Šobec Lesce : Šenčur ODIGRANO
 12. krog  17.04.23 
17.04.23  Bled : Tržič 2012 ODIGRANO
17.04.23  Bohinj : Niko Železniki ODIGRANO
17.04.23  Sava Kranj : Šobec Lesce ODIGRANO
17.04.23  Šenčur : Triglav Kranj ODIGRANO
17.04.23  Zarica Kranj : Preddvor ODIGRANO
17.04.23  Naklo : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
18.04.23  Britof : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
 13. krog  21.04.23 
21.04.23  Tržič 2012 : Zarica Kranj ODIGRANO
21.04.23  Triglav Kranj : Sava Kranj ODIGRANO
21.04.23  Šobec Lesce : KOV Jesenice ODIGRANO
21.04.23  Niko Železniki : Bled ODIGRANO
21.04.23  Škofja Loka-Polet : Britof ODIGRANO
21.04.23  Velesovo-Cerklje : Eksist Žiri ODIGRANO
25.04.23  Preddvor : Šenčur ODIGRANO
 14. krog  05.05.23 
04.05.23  Britof : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
05.05.23  Naklo : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
05.05.23  Škofja Loka : Tržič 2012
05.05.23  Šobec Lesce : Niko Železniki ODIGRANO
05.05.23  Bled : Triglav Kranj ODIGRANO
05.05.23  Preddvor : Bohinj ODIGRANO
05.05.23  Zarica Kranj : KOV Jesenice ODIGRANO
05.05.23  Eksist Žiri : Sava Kranj ODIGRANO
 15. krog  12.05.23 
12.05.23  Šobec Lesce : Škofja Loka ODIGRANO
12.05.23  Niko Železniki : Šenčur ODIGRANO
12.05.23  KOV Jesenice : Britof ODIGRANO
12.05.23  Škofja Loka-Polet : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
12.05.23  Eksist Žiri : Naklo ODIGRANO
12.05.23  Bled : Preddvor ODIGRANO
12.05.23  Tržič 2012 : Sava Kranj ODIGRANO
17.05.23  Bohinj : Zarica Kranj ODIGRANO
 16. krog  23.05.23 
17.05.23  Triglav Kranj : Šobec Lesce ODIGRANO
23.05.23  Sava Kranj : Bohinj ODIGRANO
23.05.23  Zarica Kranj : Niko Železniki ODIGRANO
23.05.23  Tržič 2012 : KOV Jesenice ODIGRANO
23.05.23  Britof : Škofja Loka ODIGRANO
23.05.23  Škofja Loka-Polet : Eksist Žiri
23.05.23  Velesovo-Cerklje : Naklo ODIGRANO
30.05.23  Šenčur : Bled ODIGRANO
 17. krog  19.05.23 
19.05.23  Triglav Kranj : Tržič 2012 ODIGRANO
19.05.23  Preddvor : Šobec Lesce ODIGRANO
19.05.23  Sava Kranj : Bled ODIGRANO
19.05.23  Niko Železniki : Škofja Loka ODIGRANO
19.05.23  KOV Jesenice : Bohinj ODIGRANO
19.05.23  Eksist Žiri : Velesovo-Cerklje ODIGRANO
19.05.23  Škofja Loka-Polet : Naklo ODIGRANO
25.05.23  Šenčur : Zarica Kranj ODIGRANO
 18. krog  26.05.23 
24.05.23  Tržič 2012 : Šobec Lesce ODIGRANO
26.05.23  Bohinj : Bled ODIGRANO
26.05.23  KOV Jesenice : Sava Kranj ODIGRANO
26.05.23  Niko Železniki : Eksist Žiri ODIGRANO
26.05.23  Šenčur : Škofja Loka-Polet ODIGRANO
26.05.23  Velesovo-Cerklje : Preddvor ODIGRANO
26.05.23  Naklo : Britof ODIGRANO
30.05.23  Škofja Loka : Triglav Kranj
 19. krog  02.06.23 
01.06.23  Preddvor : Niko Železniki ODIGRANO
02.06.23  Tržič 2012 : Šenčur ODIGRANO
02.06.23  Zarica Kranj : Sava Kranj ODIGRANO
02.06.23  Triglav Kranj : KOV Jesenice ODIGRANO
02.06.23  Bohinj : Šobec Lesce ODIGRANO
02.06.23  Naklo : Škofja Loka-Polet
05.06.23  Britof : Eksist Žiri ODIGRANO
06.06.23  Bled : Škofja Loka ODIGRANO
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan