align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 16. krog 19.11.23
KLUB ŠT Z N P GR
1. IB 1975 Ljubljana 16 12 4 0 51:13 40
2. AH Vrtač Triglav Kranj 16 9 6 1 46:22 33
3. Jadran Dekani 16 8 4 4 47:29 28
4. Šenčur 16 7 4 5 34:27 25
5. Roltek Dob 16 7 4 5 25:26 25
6. Slovan 16 5 5 6 30:32 20
7. Bilje 16 3 6 7 24:41 15
8. Ivančna Gorica 16 4 2 10 22:43 14
9. Vrhnika 16 3 4 9 25:42 13
10. Škofja Loka-Medvode 16 0 5 11 20:49 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
16. krog 19.11.23
Šenčur : Slovan 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Bilje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : IB 1975 Ljubljana 0 : 6 (0 : 5) zapisnik
Vrhnika : Jadran Dekani 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Roltek Dob : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
15. krog 12.11.23
Jadran Dekani : Šenčur 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Roltek Dob 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bilje : Škofja Loka-Medvode 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Slovan : Ivančna Gorica 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 05.11.23
Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Bilje : Slovan 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Roltek Dob 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Jadran Dekani 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
13. krog 29.10.23
AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Šenčur 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Slovan : Škofja Loka-Medvode 6 : 1 (1 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Bilje 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Roltek Dob : Vrhnika 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
12. krog 22.10.23
Bilje : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Vrhnika 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šenčur : Roltek Dob 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Slovan : Jadran Dekani 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
11. krog 15.10.23
IB 1975 Ljubljana : Bilje 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Slovan 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Škofja Loka-Medvode 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Ivančna Gorica 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Vrhnika : Šenčur 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
10. krog 08.10.23
Bilje : Roltek Dob 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Slovan : IB 1975 Ljubljana 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Šenčur 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Vrhnika 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
9. krog 01.10.23
Bilje : Vrhnika 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Šenčur 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Slovan : Roltek Dob 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
8. krog 24.09.23
Šenčur : Bilje 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Vrhnika : Slovan 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Ivančna Gorica 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Roltek Dob : Jadran Dekani 2 : 6 (1 : 2) zapisnik
7. krog 17.09.23
IB 1975 Ljubljana : Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Vrhnika 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bilje : Ivančna Gorica 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Slovan : Šenčur 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 10.09.23
Škofja Loka-Medvode : Bilje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šenčur : Jadran Dekani 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Vrhnika : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica : Slovan 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 03.09.23
IB 1975 Ljubljana : Vrhnika 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
AH Vrtač Triglav Kranj : Šenčur 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Roltek Dob : Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Slovan : Bilje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Jadran Dekani : Ivančna Gorica 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
4. krog 30.08.23
Šenčur : IB 1975 Ljubljana 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Ivančna Gorica : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Slovan 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Bilje : Jadran Dekani 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Vrhnika : Roltek Dob 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 27.08.23
AH Vrtač Triglav Kranj : Bilje 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Roltek Dob : Šenčur 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Vrhnika : Škofja Loka-Medvode 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Jadran Dekani : Slovan 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
2. krog 20.08.23
Škofja Loka-Medvode : Jadran Dekani 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bilje : IB 1975 Ljubljana 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šenčur : Vrhnika 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica : Roltek Dob 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Slovan : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
1. krog 13.08.23
AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
IB 1975 Ljubljana : Slovan 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Vrhnika : Ivančna Gorica 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Roltek Dob : Bilje 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur : Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan