align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  13.08.23 
11.08.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani 3 : 2(3 : 1)
12.08.23  IB 1975 Ljubljana : Slovan 1 : 1(0 : 0)
13.08.23  Vrhnika : Ivančna Gorica 3 : 1(0 : 1)
13.08.23  Roltek Dob : Bilje 2 : 0(0 : 0)
20.09.23  Šenčur : Škofja Loka-Medvode 3 : 2(3 : 0)
 2. krog  20.08.23 
19.08.23  Škofja Loka-Medvode : Jadran Dekani 0 : 3(0 : 2)
19.08.23  Bilje : IB 1975 Ljubljana 1 : 5(0 : 2)
20.08.23  Ivančna Gorica : Roltek Dob 0 : 0(0 : 0)
20.08.23  Šenčur : Vrhnika 3 : 1(0 : 1)
20.08.23  Slovan : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 4(0 : 2)
 3. krog  27.08.23 
26.08.23  Roltek Dob : Šenčur 2 : 3(1 : 1)
26.08.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Bilje 2 : 2(2 : 0)
26.08.23  Jadran Dekani : Slovan 3 : 4(2 : 2)
27.08.23  IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica 5 : 2(2 : 0)
27.08.23  Vrhnika : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(1 : 0)
 4. krog  30.08.23 
06.09.23  Vrhnika : Roltek Dob 2 : 1(1 : 1)
30.08.23  Škofja Loka-Medvode : Slovan 1 : 5(0 : 3)
30.08.23  Ivančna Gorica : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 3(2 : 1)
30.08.23  Šenčur : IB 1975 Ljubljana 2 : 4(1 : 2)
31.08.23  Bilje : Jadran Dekani 1 : 4(1 : 3)
 5. krog  03.09.23 
02.09.23  Roltek Dob : Škofja Loka-Medvode 3 : 2(1 : 2)
02.09.23  IB 1975 Ljubljana : Vrhnika 4 : 1(1 : 0)
02.09.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Šenčur 3 : 2(1 : 2)
03.09.23  Jadran Dekani : Ivančna Gorica 6 : 0(4 : 0)
03.09.23  Slovan : Bilje 0 : 1(0 : 1)
 6. krog  10.09.23 
10.09.23  Škofja Loka-Medvode : Bilje 1 : 1(1 : 0)
10.09.23  Šenčur : Jadran Dekani 2 : 2(2 : 1)
10.09.23  Vrhnika : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 5(1 : 3)
10.09.23  Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 0 : 1(0 : 0)
11.09.23  Ivančna Gorica : Slovan 2 : 0(1 : 0)
 7. krog  17.09.23 
16.09.23  IB 1975 Ljubljana : Škofja Loka-Medvode 3 : 1(1 : 1)
16.09.23  Jadran Dekani : Vrhnika 2 : 2(1 : 0)
16.09.23  Bilje : Ivančna Gorica 4 : 1(0 : 0)
17.09.23  Slovan : Šenčur 2 : 2(1 : 0)
20.09.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob 0 : 0(0 : 0)
 8. krog  24.09.23 
22.09.23  Šenčur : Bilje 6 : 0(3 : 0)
22.09.23  Vrhnika : Slovan 3 : 3(1 : 1)
23.09.23  IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1(0 : 0)
24.09.23  Škofja Loka-Medvode : Ivančna Gorica 3 : 3(1 : 2)
24.09.23  Roltek Dob : Jadran Dekani 2 : 6(1 : 2)
 9. krog  01.10.23 
01.10.23  Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana 1 : 1(0 : 0)
01.10.23  Slovan : Roltek Dob 2 : 3(1 : 1)
01.10.23  Ivančna Gorica : Šenčur 2 : 1(1 : 0)
02.10.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode 2 : 2(2 : 1)
30.09.23  Bilje : Vrhnika 3 : 1(2 : 1)
 10. krog  08.10.23 
06.10.23  Bilje : Roltek Dob 1 : 2(1 : 1)
07.10.23  Slovan : IB 1975 Ljubljana 1 : 4(1 : 2)
07.10.23  Škofja Loka-Medvode : Šenčur 0 : 1(0 : 0)
08.10.23  Ivančna Gorica : Vrhnika 3 : 1(2 : 1)
08.10.23  Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 3(1 : 3)
 11. krog  15.10.23 
14.10.23  IB 1975 Ljubljana : Bilje 6 : 1(2 : 0)
15.10.23  Roltek Dob : Ivančna Gorica 2 : 0(0 : 0)
15.10.23  Jadran Dekani : Škofja Loka-Medvode 4 : 1(1 : 0)
15.10.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Slovan 4 : 1(2 : 1)
18.10.23  Vrhnika : Šenčur 1 : 4(1 : 3)
 12. krog  22.10.23 
21.10.23  Škofja Loka-Medvode : Vrhnika 2 : 2(0 : 1)
21.10.23  Bilje : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2(0 : 2)
22.10.23  Slovan : Jadran Dekani 2 : 1(1 : 1)
22.10.23  Šenčur : Roltek Dob 1 : 1(1 : 0)
22.10.23  Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 0 : 2(0 : 0)
 13. krog  29.10.23 
08.11.23  Roltek Dob : Vrhnika 2 : 0(2 : 0)
28.10.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 7 : 0(3 : 0)
28.10.23  IB 1975 Ljubljana : Šenčur 3 : 0(0 : 0)
29.10.23  Slovan : Škofja Loka-Medvode 6 : 1(1 : 0)
29.10.23  Jadran Dekani : Bilje 2 : 2(1 : 1)
 14. krog  05.11.23 
03.11.23  Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 1(2 : 1)
04.11.23  Škofja Loka-Medvode : Roltek Dob 2 : 3(0 : 1)
04.11.23  Bilje : Slovan 2 : 2(0 : 0)
05.11.23  Ivančna Gorica : Jadran Dekani 2 : 3(2 : 1)
15.11.23  Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 0 : 0(0 : 0)
26.11.23  Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 1 : 1(0 : 0)
 15. krog  12.11.23 
10.11.23  Jadran Dekani : Šenčur 3 : 2(1 : 1)
11.11.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika 4 : 1(1 : 0)
11.11.23  IB 1975 Ljubljana : Roltek Dob 4 : 0(1 : 0)
12.11.23  Bilje : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(1 : 0)
12.11.23  Slovan : Ivančna Gorica 1 : 0(0 : 0)
 16. krog  19.11.23 
17.11.23  Šenčur : Slovan 0 : 0(0 : 0)
19.11.23  Ivančna Gorica : Bilje 4 : 2(2 : 1)
19.11.23  Škofja Loka-Medvode : IB 1975 Ljubljana 0 : 6(0 : 5)
19.11.23  Roltek Dob : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2(0 : 1)
19.11.23  Vrhnika : Jadran Dekani 2 : 3(2 : 1)
 17. krog  10.03.24 
10.03.24  Ivančna Gorica : Škofja Loka-Medvode 5 : 0(2 : 0)
10.03.24  Slovan : Vrhnika 2 : 1(1 : 1)
10.03.24  Jadran Dekani : Roltek Dob 2 : 1(1 : 1)
10.03.24  AH Vrtač Triglav Kranj : IB 1975 Ljubljana 1 : 1(1 : 0)
13.03.24  Bilje : Šenčur 0 : 3(0 : 3)
 18. krog  17.03.24 
16.03.24  IB 1975 Ljubljana : Jadran Dekani 2 : 2(0 : 2)
16.03.24  Vrhnika : Bilje 2 : 1(1 : 0)
17.03.24  Šenčur : Ivančna Gorica 1 : 0(0 : 0)
17.03.24  Roltek Dob : Slovan 1 : 4(1 : 1)
17.03.24  Škofja Loka-Medvode : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 6(0 : 3)
 19. krog  24.03.24 
22.03.24  Šenčur : Ivančna Gorica 3 : 1(2 : 1)
23.03.24  IB 1975 Ljubljana : Škofja Loka-Medvode 7 : 0(4 : 0)
23.03.24  Jadran Dekani : Vrhnika 2 : 2(1 : 2)
24.03.24  AH Vrtač Triglav Kranj : Bilje 2 : 1(1 : 0)
24.03.24  Slovan : Roltek Dob 1 : 1(0 : 0)
 20. krog  01.04.24 
01.04.24  Ivančna Gorica : Jadran Dekani 2 : 6(0 : 4)
01.04.24  Vrhnika : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 1(0 : 0)
01.04.24  Bilje : IB 1975 Ljubljana 2 : 4(1 : 3)
10.04.24  Slovan : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 1)
30.03.24  Roltek Dob : Šenčur 4 : 2(1 : 1)
 21. krog  07.04.24 
05.04.24  Šenčur : Slovan 0 : 0(0 : 0)
06.04.24  IB 1975 Ljubljana : Vrhnika 4 : 0(3 : 0)
06.04.24  AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 2 : 4(1 : 3)
06.04.24  Jadran Dekani : Roltek Dob 9 : 3(5 : 1)
07.04.24  Škofja Loka-Medvode : Bilje 2 : 2(1 : 2)
 22. krog  14.04.24 
13.04.24  Slovan : Jadran Dekani 1 : 0(1 : 0)
13.04.24  Roltek Dob : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2(2 : 0)
13.04.24  Vrhnika : Bilje 2 : 3(2 : 1)
14.04.24  Šenčur : Škofja Loka-Medvode 1 : 0(0 : 0)
14.04.24  Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 1 : 4(0 : 2)
 23. krog  21.04.24 
19.04.24  Jadran Dekani : Šenčur
20.04.24  IB 1975 Ljubljana : Roltek Dob
20.04.24  AH Vrtač Triglav Kranj : Slovan
21.04.24  Škofja Loka-Medvode : Vrhnika
21.04.24  Bilje : Ivančna Gorica
 24. krog  28.04.24 
28.04.24  Jadran Dekani : Škofja Loka-Medvode
28.04.24  Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj
28.04.24  Slovan : IB 1975 Ljubljana
28.04.24  Roltek Dob : Bilje
28.04.24  Ivančna Gorica : Vrhnika
 25. krog  05.05.24 
05.05.24  Škofja Loka-Medvode : Ivančna Gorica
05.05.24  Vrhnika : Roltek Dob
05.05.24  Bilje : Slovan
05.05.24  IB 1975 Ljubljana : Šenčur
05.05.24  AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani
 26. krog  12.05.24 
12.05.24  AH Vrtač Triglav Kranj : Škofja Loka-Medvode
12.05.24  Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana
12.05.24  Šenčur : Bilje
12.05.24  Slovan : Vrhnika
12.05.24  Roltek Dob : Ivančna Gorica
 27. krog  19.05.24 
19.05.24  Škofja Loka-Medvode : Roltek Dob
19.05.24  Ivančna Gorica : Slovan
19.05.24  Vrhnika : Šenčur
19.05.24  Bilje : Jadran Dekani
19.05.24  IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan