align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 04.11.23
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 9 9 0 0 72:10 27
2. SIJ Acroni Jesenice 10 6 2 2 32:16 20
3. Šobec Lesce 9 6 1 2 47:14 19
4. Preddvor-Velesovo 9 4 1 4 35:20 13
5. Zarica Kranj 10 3 1 6 24:47 10
6. Bohinj-Bled 9 2 1 6 17:30 7
7. Škofja Loka - Medvode U16 10 0 0 10 6:96 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 04.11.23
Bohinj-Bled : Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Zarica Kranj 3 : 4 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
10. krog 28.10.23
SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Velesovo 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode U16 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
9. krog 21.10.23
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 3 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Bohinj-Bled 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Škofja Loka-Medvode 0 : 23 (0 : 10) zapisnik
8. krog 14.10.23
Šobec Lesce : Zarica Kranj 13 : 1 (7 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Škofja Loka - Medvode U16 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.23
Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Šobec Lesce 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 11 : 1 (7 : 1) zapisnik
6. krog 30.09.23
Zarica Kranj : Bohinj-Bled 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Preddvor-Velesovo 1 : 12 (0 : 1) zapisnik
5. krog 23.09.23
Škofja Loka - Medvode U16 : Šobec Lesce 0 : 14 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Velesovo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode 2 : 7 (0 : 6) zapisnik
4. krog 20.09.23
Zarica Kranj : Preddvor-Velesovo 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Bohinj-Bled 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode U16 8 : 1 (1 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.23
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Zarica Kranj 3 : 5 (0 : 2) zapisnik
2. krog 09.09.23
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bohinj-Bled : Preddvor-Velesovo 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Škofja Loka - Medvode U16 13 : 1 (5 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.23
Škofja Loka - Medvode U16 : Bohinj-Bled 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan