align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 11. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Mehinović Halid Škofja Loka-Medvode 25 2 0
Zupan Nik Šobec Lesce 23 0 0
Platiša Ruben Preddvor-Velesovo 12 2 0
Stanič Žan Miloš Škofja Loka-Medvode 11 0 0
Luznar Urh Škofja Loka-Medvode 10 1 0
Adrović Evin SIJ Acroni Jesenice 9 0 0
Kuhar Nejc Preddvor-Velesovo 9 0 0
Soldat Luka Zarica Kranj 9 0 1
Tadić Ivano SIJ Acroni Jesenice 7 3 0
Bizovičar Alhassan Nayee Škofja Loka-Medvode 6 0 0
Noč Žiga Bohinj-Bled 6 0 0
Mesojedec Erzin Marti Šobec Lesce 6 0 1
Malgaj Nejc Zarica Kranj 5 0 0
Keše Žak Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Milaković Marko SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Lauseger Lukas Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Jovanov Mark SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Vindiš Anže Šobec Lesce 3 0 0
Rabič Vasja Bohinj-Bled 3 0 0
Oblak Tibor Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Andonoski Lukas Preddvor-Velesovo 3 0 0
Vukalić Tarik SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Cumbo David Šobec Lesce 3 0 0
Oblak Medej Bohinj-Bled 3 0 0
Višić Petar Preddvor-Velesovo 2 0 0
Rekić Eman SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Veseli Enis Preddvor-Velesovo 2 0 0
Ćoralić Ernan Zarica Kranj 2 0 0
Oštir Jurij Zarica Kranj 2 0 0
Kaltak Ian Škofja Loka - Medvode U16 2 0 0
Razpet Volf Timotej Škofja Loka - Medvode U16 2 0 0
Višak David Šobec Lesce 2 0 0
Zupan Tevž Šobec Lesce 2 0 0
Manojlovič Koželj Lan Šobec Lesce 2 0 0
Erman Erazem Šobec Lesce 2 0 0
Jesenovec Jošt Preddvor-Velesovo 2 0 0
Mikolič Matic Preddvor-Velesovo 2 0 0
Ule Aleksander Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Šifrar Adam Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Iliev Filip Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Kerlec Mark Bohinj-Bled 1 0 0
Žumer Urban Škofja Loka - Medvode U16 1 0 0
Travar Kristijan Zarica Kranj 1 0 0
Jesenovec Žan Škofja Loka - Medvode U16 1 0 0
Stefanov Mark SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Fajan Luka Bohinj-Bled 1 0 0
Murić Sandin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Lotrič Jure Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Preželj Marcel Bohinj-Bled 1 0 0
Lanišek Jaka Preddvor-Velesovo 1 0 0
Wick Braden Dean Šobec Lesce 1 0 0
Bertoncelj Tine Šobec Lesce 1 0 0
Todorović Uroš Šobec Lesce 1 0 0
Zupančič Blaž Bohinj-Bled 1 0 0
Šenk Jakob Preddvor-Velesovo 1 0 0
Tošeski Tim Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Kovač Jaš Zarica Kranj 1 0 0
Jenko Blaž Preddvor-Velesovo 1 0 0
Zlatanov Aleks SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Šlibar Vid Zarica Kranj 1 0 0
Kern Gal Zarica Kranj 1 0 0
Hadžiabdić Adi Zarica Kranj 1 0 0
Talić Daris Zarica Kranj 1 1 0
Nagode Tian Škofja Loka - Medvode U16 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan