align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 12.11.23
KLUB ŠT Z N P GR
1. Preddvor - Šenčur 11 9 1 1 50:10 28
2. Velesovo - Šenčur U14 11 9 0 2 44:14 27
3. Škofja Loka - Medvode U14 11 6 2 3 26:18 20
4. SIJ Acroni Jesenice U14 11 4 3 4 27:28 15
5. Britof 11 4 2 5 15:34 14
6. Tržič 2012 11 4 1 6 23:26 13
7. Naklo 11 2 0 9 7:31 6
8. Niko Železniki 11 1 1 9 12:43 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 12.11.23
Tržič 2012 : Britof 6 : 1 (4 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Naklo 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Preddvor - Šenčur 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
10. krog 05.11.23
Preddvor - Šenčur : Tržič 2012 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Škofja Loka - Medvode U14 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Naklo : Britof 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo - Šenčur U14 1 : 7 (0 : 3) zapisnik
9. krog 22.10.23
Velesovo - Šenčur U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Niko Železniki 6 : 2 (4 : 1) zapisnik
Britof : Preddvor - Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Naklo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 15.10.23
Škofja Loka - Medvode U14 : Velesovo - Šenčur U14 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Preddvor - Šenčur 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Britof 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Tržič 2012 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
7. krog 08.10.23
Velesovo - Šenčur U14 : Naklo 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Preddvor - Šenčur 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Tržič 2012 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
6. krog 01.10.23
Britof : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : Velesovo - Šenčur U14 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Preddvor - Šenčur : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
5. krog 27.09.23
SIJ Acroni Jesenice U14 : Niko Železniki 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : Preddvor - Šenčur 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Tržič 2012 : Naklo 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Velesovo - Šenčur U14 : Britof 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
4. krog 24.09.23
Preddvor - Šenčur : Velesovo - Šenčur U14 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Naklo : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 7 (0 : 0) zapisnik
Britof : Tržič 2012 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 8 (0 : 2) zapisnik
3. krog 17.09.23
Velesovo - Šenčur U14 : Niko Železniki 7 : 0 (6 : 0) zapisnik
Britof : Naklo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Tržič 2012 : Preddvor - Šenčur 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.23
Preddvor - Šenčur : Britof 13 : 0 (7 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice U14 : Velesovo - Šenčur U14 2 : 6 (2 : 2) zapisnik
Naklo : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Tržič 2012 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
1. krog 06.09.23
Velesovo - Šenčur U14 : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof : Niko Železniki 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Preddvor - Šenčur : Naklo 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan