align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  06.09.23 
06.09.23  Preddvor - Šenčur : Naklo 5 : 0(3 : 0)
06.09.23  Britof : Niko Železniki 2 : 1(1 : 0)
06.09.23  Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice U14 1 : 1(0 : 0)
06.09.23  Velesovo - Šenčur U14 : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 2(1 : 1)
 2. krog  10.09.23 
10.09.23  Naklo : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 1(0 : 0)
10.09.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Velesovo - Šenčur U14 2 : 6(2 : 2)
10.09.23  Niko Železniki : Tržič 2012 2 : 1(1 : 1)
10.09.23  Preddvor - Šenčur : Britof 13 : 0(7 : 0)
 3. krog  17.09.23 
17.09.23  Britof : Naklo 0 : 3(0 : 2)
17.09.23  Tržič 2012 : Preddvor - Šenčur 0 : 5(0 : 2)
17.09.23  Velesovo - Šenčur U14 : Niko Železniki 7 : 0(6 : 0)
17.09.23  Škofja Loka - Medvode U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1(1 : 1)
 4. krog  24.09.23 
24.09.23  Naklo : SIJ Acroni Jesenice U14 0 : 7(0 : 0)
24.09.23  Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode U14 0 : 8(0 : 2)
24.09.23  Preddvor - Šenčur : Velesovo - Šenčur U14 4 : 0(2 : 0)
24.09.23  Britof : Tržič 2012 2 : 1(1 : 0)
 5. krog  27.09.23 
27.09.23  Tržič 2012 : Naklo 3 : 1(1 : 0)
27.09.23  Škofja Loka - Medvode U14 : Preddvor - Šenčur 1 : 4(1 : 3)
27.09.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Niko Železniki 3 : 2(0 : 2)
28.09.23  Velesovo - Šenčur U14 : Britof 4 : 2(2 : 1)
 6. krog  01.10.23 
01.10.23  Naklo : Niko Železniki 2 : 1(1 : 1)
01.10.23  Preddvor - Šenčur : SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1(1 : 1)
01.10.23  Britof : Škofja Loka - Medvode U14 1 : 1(0 : 0)
01.10.23  Tržič 2012 : Velesovo - Šenčur U14 0 : 2(0 : 2)
 7. krog  08.10.23 
08.10.23  Velesovo - Šenčur U14 : Naklo 5 : 0(1 : 0)
08.10.23  Škofja Loka - Medvode U14 : Tržič 2012 1 : 2(0 : 1)
08.10.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Britof 2 : 2(1 : 2)
08.10.23  Niko Železniki : Preddvor - Šenčur 2 : 2(0 : 2)
 8. krog  15.10.23 
15.10.23  Naklo : Preddvor - Šenčur 0 : 2(0 : 1)
15.10.23  Niko Železniki : Britof 0 : 3(0 : 2)
15.10.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Tržič 2012 3 : 2(3 : 1)
15.10.23  Škofja Loka - Medvode U14 : Velesovo - Šenčur U14 1 : 5(1 : 1)
 9. krog  22.10.23 
22.10.23  Škofja Loka - Medvode U14 : Naklo 1 : 0(0 : 0)
22.10.23  Velesovo - Šenčur U14 : SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 0(2 : 0)
22.10.23  Tržič 2012 : Niko Železniki 6 : 2(4 : 1)
22.10.23  Britof : Preddvor - Šenčur 0 : 2(0 : 1)
 10. krog  05.11.23 
05.11.23  Naklo : Britof 1 : 2(0 : 2)
05.11.23  Preddvor - Šenčur : Tržič 2012 6 : 1(3 : 0)
05.11.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Škofja Loka - Medvode U14 3 : 3(2 : 1)
08.11.23  Niko Železniki : Velesovo - Šenčur U14 1 : 7(0 : 3)
 11. krog  12.11.23 
12.11.23  SIJ Acroni Jesenice U14 : Naklo 4 : 0(1 : 0)
12.11.23  Škofja Loka - Medvode U14 : Niko Železniki 2 : 1(1 : 0)
12.11.23  Velesovo - Šenčur U14 : Preddvor - Šenčur 5 : 2(2 : 2)
12.11.23  Tržič 2012 : Britof 6 : 1(4 : 1)
 12. krog   
 Naklo : Tržič 2012
 Britof : Velesovo - Šenčur U14
 Preddvor - Šenčur : Škofja Loka - Medvode U14
 Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice U14
 13. krog   
 Niko Železniki : Naklo
 SIJ Acroni Jesenice U14 : Preddvor - Šenčur
 Škofja Loka - Medvode U14 : Britof
 Velesovo - Šenčur U14 : Tržič 2012
 14. krog   
 Naklo : Velesovo - Šenčur U14
 Tržič 2012 : Škofja Loka - Medvode U14
 Britof : SIJ Acroni Jesenice U14
 Preddvor - Šenčur : Niko Železniki
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan