align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 06.11.21
KLUB ŠT Z N P GR
1. Visoko 10 9 0 1 50:13 27
2. Bled-Bohinj Hirter 10 8 1 1 37:10 25
3. Velesovo-Cerklje 10 7 0 3 26:13 21
4. Britof 10 5 3 2 34:25 18
5. Zarica Kranj 10 6 0 4 19:13 18
6. Niko Železniki 10 5 2 3 20:17 17
7. Kondor Godešič 11 4 3 4 19:26 15
8. Polet 10 3 1 6 15:21 10
9. Preddvor 10 3 0 7 24:28 9
10. SIJ Acroni Jesenice 10 2 3 5 14:29 9
11. Bitnje 10 2 2 6 14:28 8
12. Kranjska Gora 11 2 2 7 13:42 8
13. Naklo 10 0 3 7 13:33 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Naklo:Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Kranjska Gora 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bitnje:Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor:Polet 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 30.10.21
Niko Železniki:Preddvor 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Visoko:Velesovo-Cerklje 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Bled-Bohinj Hirter 1 : 8 (1 : 4) zapisnik
Britof:Bitnje 6 : 4 (4 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Naklo 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet:Kondor Godešič 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
9. krog 23.10.21
Bitnje:Kranjska Gora 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Polet 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Naklo:Britof 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Kondor Godešič:Niko Železniki 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 16.10.21
SIJ Acroni Jesenice:Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Preddvor 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Kondor Godešič 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Naklo 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo-Cerklje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
7. krog 09.10.21
Bitnje:Bled-Bohinj Hirter 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor:Kranjska Gora 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Zarica Kranj 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo:SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 1 : 7 (1 : 4) zapisnik
6. krog 02.10.21
Zarica Kranj:Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Preddvor 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Britof:Velesovo-Cerklje 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora:Kondor Godešič 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Polet 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Naklo 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.21
Velesovo-Cerklje:Kranjska Gora 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor:Bled-Bohinj Hirter 2 : 7 (2 : 5) zapisnik
Naklo:Bitnje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Polet:Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 18.09.21
Zarica Kranj:Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora:Visoko 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Velesovo-Cerklje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bitnje:Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof:Polet 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Kondor Godešič 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 11.09.21
Velesovo-Cerklje:Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Bitnje 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko:SIJ Acroni Jesenice 12 : 1 (4 : 0) zapisnik
Polet:Kranjska Gora 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Naklo 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
2. krog 04.09.21
SIJ Acroni Jesenice:Polet 5 : 2 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora:Niko Železniki 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje:Velesovo-Cerklje 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter:Visoko 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
1. krog 28.08.21
Visoko:Bitnje 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje:Naklo 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Kranjska Gora 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet:Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2021/22
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3
Naklo : Niko Železniki 1 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2
Preddvor : Polet 0 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales