align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2021/22
  Zapisnik: 16. krog 26.04.22
   TEKMA: Polet - SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Omejc Burger Miha
   Delegat: Kokolj Andrej
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  3  Hafner Blaž (K)
  4  Dagarin Nejc
  5  Mrak Žiga
  6  Florjančič Miha
  8  Uršič Gašper
  10  Debeljak Jure
  12  Šubic Oto (V)
  14  Vidovič Marko
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim
  22  Novak Sergej
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  3  Djukić Darko
  5  Huseinbašić Samir (K)
  6  Mujagić Muhidin
  7  Pašić Armin
  9  Ličina Almir
  10  Talić Armin
  11  Živanović Igor
  16  Nuhanović Samir
  22  Kukavica Armin
  44  Durić Beldin
  Rezervni igralci
  11  Stanovnik Lovro
  15  Škvorc Blaž
  19  Kožič Jakob
  Rezervni igralci
  4  Pižuk Saša
  8  Kazić Zemir
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Mulej Niki
  23  Krupić Amar
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Polet
   1 : 3 17 - Ahčin Matej (74')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 10 - Talić Armin (30')
   0 : 2 22 - Kukavica Armin (41')
   0 : 3 5 - Huseinbašić Samir (43')
   1 : 4 7 - Pašić Armin (86')
   OPOMINJANI
   Polet
    18 - Vrečič Tim (32')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (39')
    5 - Huseinbašić Samir (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Kožič Jakob
       5 - Mrak Žiga
  46'     11 - Stanovnik Lovro
       18 - Vrečič Tim
  60'     15 - Škvorc Blaž
       3 - Hafner Blaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  58'     23 - Krupić Amar
       44 - Durić Beldin
  78'     14 - Mulej Niki
       10 - Talić Armin
  84'     4 - Pižuk Saša
       16 - Nuhanović Samir
  86'     12 - Pašagić Denis
       1 - Halilović Alan
  86'     8 - Kazić Zemir
       6 - Mujagić Muhidin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan