align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2021/22
  Zapisnik: 17. krog 11.05.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Kondor Godešič 6 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  3  Djukić Darko
  6  Mujagić Muhidin
  9  Ličina Almir
  10  Talić Armin
  11  Živanović Igor
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Pašić Armin
  18  Nuhanović Samir
  22  Huseinbašić Samir (K)
  23  Mitrić Stefan
  44  Kukavica Armin
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Trojanšek Janez (V,K)
  6  Korent Vodnik Jure
  7  Torkar Domen
  8  Gojković Slavko
  10  Ibraimov Đan Doan
  14  Kotar Domen
  15  Zore Luka
  20  Janežič Andrej
  22  Novak Koražija Urban
  77  Midžan Dino
  99  Benović Dalibor
  Rezervni igralci
  1  Halilović Alan
  2  Kazić Zemir
  4  Podgoršek Aljaž
  5  Tubić Adis
  7  Ilić Stojan
  8  Jahić Armin
  16  Pižuk Saša
  Rezervni igralci
  9  Kalan Gašper
  28  Kazić Almir
  93  Jović Miroslav
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Kondor Godešič
   Jović Miroslav
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 18 - Nuhanović Samir (18')
   2 : 0 14 - Pašić Armin (33')
   3 : 0 9 - Ličina Almir (40')
   4 : 2 9 - Ličina Almir (77')
   5 : 2 6 - Mujagić Muhidin (83')
   6 : 2 2 - Kazić Zemir (86')
   Kondor Godešič
   3 : 1 77 - Midžan Dino (41')
   3 : 2 7 - Torkar Domen (49')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Kondor Godešič
    1 - Trojanšek Janez (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Kondor Godešič
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  43'     8 - Jahić Armin
       11 - Živanović Igor
  78'     4 - Podgoršek Aljaž
       9 - Ličina Almir
  80'     2 - Kazić Zemir
       10 - Talić Armin
  80'     7 - Ilić Stojan
       18 - Nuhanović Samir
  82'     5 - Tubić Adis
       3 - Djukić Darko
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  81'     93 - Jović Miroslav
       22 - Novak Koražija Urban
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan