align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2021/22
  Zapisnik: 16. krog 23.04.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Salihović Leon
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  2  Alagić Anes
  3  Mladenović Igor
  4  Samardžić Adis
  5  Mulej Niki (K)
  6  Mladenov David
  7  Railić Timon
  8  Milaković Marko
  10  Varcar Enis
  18  Dasović Ravnik Gala
  19  Biščević Lan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Jašaragić Sven
  5  Zupanc Tomaž
  6  Biščević Timien
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Štravs Luka
  10  Novak Ivan (K)
  11  Krajnik Jernej
  15  Iliev Filip
  17  Križaj Žiga
  19  Pelicon Maj
  Rezervni igralci
  9  Rekić Eman
  11  Kranjec Jan
  20  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  14  Mehinović Halid
  20  Jugović Aleksander
  21  Eržen Luka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (3')
   0 : 2 17 - Križaj Žiga (28')
   0 : 3 6 - Biščević Timien (54') 11m
   0 : 4 21 - Eržen Luka (59')
    6 - Biščević Timien (60') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    7 - Railić Timon (68')
    2 - Alagić Anes (70')
    3 - Mladenović Igor (79')
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  45'     9 - Rekić Eman
       19 - Biščević Lan
  68'     11 - Kranjec Jan
       8 - Milaković Marko
  74'     20 - Ibrahimović Anes
       4 - Samardžić Adis
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  54'     21 - Eržen Luka
       11 - Krajnik Jernej
  62'     14 - Mehinović Halid
       7 - Stamenkovski Pavel
  70'     20 - Jugović Aleksander
       2 - Jašaragić Sven
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan