align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 10. krog 09.10.22
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Šenčur 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kodrič Aleks
   1. pomočnik: Leban Erik
   2. pomočnik: Abdijanović Omer
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  2  Starc Tilen
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  7  Ćelić Daniel
  9  Šabić Ajdin
  10  Ražman Rok
  13  Malkoč Patrik
  15  Ukmar Ros
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Žilavec Gal (V)
  6  Mirković Luka
  9  Eržen Kristjan
  10  Marjanica Antonio
  11  Cerar Tim
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  17  Trebec Aleksander
  18  Muratović Elvis
  19  Jenko Mark
  22  Repič Ažbe (K)
  Rezervni igralci
  3  Rupnik Vid
  6  Bjelopetrovič Lovro
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  14  Kompare Filip
  16  Huisman Federico Jan
  19  Bajnoci Tim
  Rezervni igralci
  4  Lunar Lan
  7  Jagodic Timon
  12  Lepoša Lovro (V)
  20  Gregorc Denis
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 10 - Ražman Rok (34') 11m
   2 : 0 9 - Šabić Ajdin (42')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    15 - Ukmar Ros (85')
   Šenčur
    15 - Radosavljević Stefan (9')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Kompare Filip
       18 - Jakupović Adnan
  65'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       9 - Šabić Ajdin
  70'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       17 - Jusufspahić Roan
  74'     19 - Bajnoci Tim
       7 - Ćelić Daniel
  74'     16 - Huisman Federico Jan
       2 - Starc Tilen
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Lepoša Lovro
       1 - Žilavec Gal
  55'     7 - Jagodic Timon
       11 - Cerar Tim
  68'     20 - Gregorc Denis
       17 - Trebec Aleksander
REZULTATI
GNL-člani 2022/23
11. krog 05.11.22
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 6
Kranjska Gora : Britof 3 : 2
Bitnje : Zarica Kranj 3 : 3
Velesovo-Cerklje : Preddvor 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Polet 2 : 1
Kondor Godešič : Naklo 7 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
mlb jerseys cheap wholesale mlb jerseys cheap stitched nfl jerseys cheap mlb jerseys wholesale wholesale mlb jerseys wholesale nfl jersey cheap mlb jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nhl jerseys from china cheap custom nhl jerseys cheap jerseys china cheap authentic nfl jerseys wholesale nhl jerseys wholesale nfl jersey cheap nfl jerseys whoesale mlb jerseys wholsale nhl jerseys nfl jerseys cheap
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales