align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 10. krog 09.10.22
   TEKMA: Šobec Lesce - Primorje 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik: Janković Vanja
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  4  Plavšič Vajde Naj
  6  Dermota Matevž
  7  Tomažič Rok (K)
  9  Jerman Žiga
  10  Čampa Žan Luka
  11  Muratović Suvad
  14  Brajič Anže
  19  Drolc Zaš
  44  Humerca Matic
  77  Trojar Peter
   Primorje
Priimek in ime
  1  Mačus Miha (V)
  2  Slejko Žan (K)
  4  Božunović Kristijan
  6  Zavadlav Miha
  7  Brecelj Tadej
  8  Hladnik Manuel
  9  Bjelkić Denis
  10  Dijust Jacopo
  11  Breščak Anže
  14  Grujić Nikola
  18  Saccomani Samuele
  Rezervni igralci
  5  Volmajer Jure
  17  Mladenović Igor
  18  Humerca Jakob
  21  Pirc Nal
  33  Zgonc Anže (V)
  Rezervni igralci
  3  Škerl Nik
  5  Furlan Anže
  16  Ljubojević Dorotej
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Primorje
   Kalin Peter
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 9 - Jerman Žiga (40')
   Primorje
   0 : 1 9 - Bjelkić Denis (21') 11m
   0 : 2 9 - Bjelkić Denis (25') 11m
   1 : 3 9 - Bjelkić Denis (63')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    77 - Trojar Peter (20')
    10 - Čampa Žan Luka (29')
    14 - Brajič Anže (90')
   Primorje
    10 - Dijust Jacopo (35')
    4 - Božunović Kristijan (69')
    2 - Slejko Žan (72')
    8 - Hladnik Manuel (83')
   Uradne osebe
    Jožef Andrej (26')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Primorje
    4 - Božunović Kristijan (91')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  53'     21 - Pirc Nal
       10 - Čampa Žan Luka
  66'     5 - Volmajer Jure
       4 - Plavšič Vajde Naj
   Primorje
  Minuta  Igralec
  70'     3 - Škerl Nik
       14 - Grujić Nikola
  74'     16 - Ljubojević Dorotej
       9 - Bjelkić Denis
  86'     5 - Furlan Anže
       7 - Brecelj Tadej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan