align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 16. krog 20.11.22
   TEKMA: Šenčur - Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  6  Mirković Luka (K)
  7  Jagodic Timon
  8  Cerar Tim
  10  Marjanica Antonio
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  18  Muratović Elvis
  19  Jenko Mark
  20  Gregorc Denis
  21  Saje Jakob
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Zgonc Anže (V)
  2  Pirc Nal
  4  Plavšič Vajde Naj
  5  Trojar Peter
  6  Brajič Anže
  7  Tomažič Rok (K)
  8  Drolc Zaš
  9  Jerman Žiga
  10  Čampa Žan Luka
  17  Humerca Matic
  20  Dermota Matevž
  Rezervni igralci
  5  Žilavec Gal
  9  Eržen Kristjan
  22  Drobnjak Jaša
  Rezervni igralci
  12  Ropič Timotej (V)
  13  Varcar Enis
  14  Milovanović Nik
  15  Volmajer Jure
  16  Fister Tim
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 6 - Mirković Luka (63') 11m
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Šenčur
    7 - Jagodic Timon (29')
    14 - Ajdovec Amadej (35')
    18 - Muratović Elvis (43')
    8 - Cerar Tim (89')
   Šobec Lesce
    20 - Dermota Matevž (52')
    4 - Plavšič Vajde Naj (55')
    17 - Humerca Matic (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
    10 - Marjanica Antonio (55')
    14 - Ajdovec Amadej (83')
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  63'     9 - Eržen Kristjan
       19 - Jenko Mark
  63'     22 - Drobnjak Jaša
       7 - Jagodic Timon
  89'     5 - Žilavec Gal
       21 - Saje Jakob
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     15 - Volmajer Jure
       17 - Humerca Matic
  74'     16 - Fister Tim
       10 - Čampa Žan Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan