align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 17. krog 11.03.23
   TEKMA: Primorje - Ivančna Gorica 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Maver Matija
   1. pomočnik: Uršič Dominik
   2. pomočnik: Kavčič Anej
   Delegat: Mozetič Matjaž
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  3  Slejko Žan
  4  Božunović Kristijan
  5  Furlan Anže
  7  Bjelkić Denis
  8  Hladnik Manuel
  9  Lisjak Anže
  10  Breščak Anže
  11  Turk Mateo
  15  Škerl Nik
  17  Cigoj Gregor (K)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Hrovat Žiga (V)
  3  Perpar Miha
  4  Obrč Matic
  6  Kramer Tomaž
  7  Železnik Nik
  8  Jurak Luka
  9  Malinič Vall
  10  Petelinšek Mark
  11  Šlemic Luka (K)
  14  Bartolj Svit
  19  Domić Rok
  Rezervni igralci
  12  Lapajne Tine
  13  Curk Anej
  14  Gruntar Vito
  16  Mrevlje Matija
  Rezervni igralci
  5  Sulejmanoski Hajat
  16  Šipraga Luka
  18  Potokar Žiga
   TRENER
   Primorje
   Ivančna Gorica
   Potokar Aleš
   STRELCI
   Primorje
   1 : 2 7 - Bjelkić Denis (83')
   Ivančna Gorica
   0 : 1 10 - Petelinšek Mark (9')
   0 : 2 14 - Bartolj Svit (60')
   OPOMINJANI
   Primorje
    5 - Furlan Anže (27')
    4 - Božunović Kristijan (56')
    8 - Hladnik Manuel (58')
    3 - Slejko Žan (89')
    15 - Škerl Nik (95')
   Ivančna Gorica
    7 - Železnik Nik (15')
    10 - Petelinšek Mark (21')
    6 - Kramer Tomaž (56')
    14 - Bartolj Svit (66')
    0 - (95')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
    3 - Slejko Žan (91')
   Ivančna Gorica
    1 - Hrovat Žiga (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Gruntar Vito
       4 - Božunović Kristijan
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  54'     5 - Sulejmanoski Hajat
       9 - Malinič Vall
  60'     18 - Potokar Žiga
       10 - Petelinšek Mark
  72'     16 - Šipraga Luka
       7 - Železnik Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan