align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 1. krog 14.08.22
   TEKMA: Primorje - Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Abram Tine
   1. pomočnik: Leban Patrik
   2. pomočnik: Kodrič Aleks
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Bajec Tai (V)
  2  Kobal Miha
  3  Misaljević Armin
  4  Godec Alan (K)
  5  Prosen Nejc
  6  Gruntar Vito
  7  Marc Aron
  9  Žgur Mark
  10  Kobal Anej
  11  Trkman Svit
  17  Mavrič Matevž
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Zgonc Anže (V)
  2  Hajzeri Roberto
  3  Bogataj Aleksander
  4  Bogataj Tristan
  5  Cenček Jaka (K)
  6  Čatak Din
  7  Čarman Domen
  8  Zupan Tevž
  9  Šmid Jan
  11  Pretnar Samo
  14  Potokar Tim
  Rezervni igralci
  8  Lisjak Anže
  13  Plahuta Miha
  14  Rotar Jan
  15  Curk Anej
  18  Kalin Maj
  Rezervni igralci
  12  Rupel Jernej (V)
  13  Cumbo David
  15  Čop Štefan
  17  Kveder David
  18  Stanojević Marko
   TRENER
   Primorje
   Fegic Adrijan
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 17 - Mavrič Matevž (34')
   2 : 0 17 - Mavrič Matevž (49')
   3 : 0 11 - Trkman Svit (58')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Primorje
    10 - Kobal Anej (15')
    9 - Žgur Mark (74')
    8 - Lisjak Anže (78')
   Šobec Lesce
    3 - Bogataj Aleksander (90')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Rotar Jan
       6 - Gruntar Vito
  64'     13 - Plahuta Miha
       3 - Misaljević Armin
  76'     8 - Lisjak Anže
       9 - Žgur Mark
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Čop Štefan
       8 - Zupan Tevž
  55'     17 - Kveder David
       7 - Čarman Domen
  67'     13 - Cumbo David
       2 - Hajzeri Roberto
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan