align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 5. krog 04.09.22
   TEKMA: Šobec Lesce - Tabor Sežana Adriaplan 3 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Janković Vanja
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  2  Bogataj Tristan
  3  Humerca Jakob
  4  Bogataj Aleksander
  5  Kveder David
  6  Hajzeri Roberto
  7  Pretnar Samo
  8  Čatak Din
  9  Šmid Jan
  10  Potokar Tim (K)
  11  Bertoncelj Tine
  12  Rupel Jernej (V)
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Bole Enei (V)
  2  Morelj Miha
  3  Briščik Matija
  4  Grandovec Nikolić Andraž
  5  Blokar Luka
  6  Celin Nik
  7  Gačnik Leon
  8  Gorec Lev
  9  Kadunić Hanis (K)
  10  Brajko David
  11  Žvan Nik
  Rezervni igralci
  1  Dekleva Deen (V)
  14  Cumbo David
  15  Zupan Tevž
  16  Čop Štefan
  17  Čarman Domen
  18  Brulc Koblar Lovro
  Rezervni igralci
  13  Valenčič Jan
  14  Putzu Diego
  15  Spano´ Stefano
  16  Blokar Žiga
  17  Giorgi Arsen
  18  Borjančič Alex
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   Tabor Sežana Adriaplan
   Kariž Klemen
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 8 - Čatak Din (23') 11m
   2 : 1 9 - Šmid Jan (65')
   3 : 1 9 - Šmid Jan (78')
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 1 9 - Kadunić Hanis (33') 11m
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    8 - Čatak Din (48')
    4 - Bogataj Aleksander (71')
   Tabor Sežana Adriaplan
    3 - Briščik Matija (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  45'     15 - Zupan Tevž
       11 - Bertoncelj Tine
  46'     16 - Čop Štefan
       5 - Kveder David
  90'     14 - Cumbo David
       9 - Šmid Jan
  90'     18 - Brulc Koblar Lovro
       7 - Pretnar Samo
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Putzu Diego
       6 - Celin Nik
  52'     15 - Spano´ Stefano
       7 - Gačnik Leon
  69'     18 - Borjančič Alex
       8 - Gorec Lev
  82'     13 - Valenčič Jan
       11 - Žvan Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan