align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 8. krog 25.09.22
   TEKMA: Šenčur - Dren Vrhnika 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kuštrin Matej
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  2  Bele Mark
  3  Šimnovec Matevž
  5  Grabnar Luka (K)
  7  Kijamet Daris
  8  Jesenovec Jure
  10  Oman Ambrož
  17  Koren Brin
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor
   Dren Vrhnika
Priimek in ime
  2  Logar Martin
  8  Panker Kociper Aljaž
  9  Lakić Tijan
  10  Avrić Mihael
  11  Čop Mihael
  12  Fefer Bor (V,K)
  13  Pivk Nik
  14  Štravs Žiga
  15  Cerk Gašper
  16  Janša Črt
  17  Telban Filip
  Rezervni igralci
  6  Gnjatović Marko
  11  Oselj Žiga
  12  Debeljak Ažbe (V)
  14  Stojko Luka
  15  Ajdovec Andraž
  16  Kuhar Nejc
  18  Naglič Jakob
  Rezervni igralci
  1  Jusić Adnan (V)
  7  Hrovatič Luka
  19  Sylaj Syart
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Dren Vrhnika
   Špicar Tadej
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 10 - Oman Ambrož (5')
   2 : 0 21 - Dokl Nejc (29')
   3 : 0 10 - Oman Ambrož (62')
   4 : 0 14 - Stojko Luka (85')
   Dren Vrhnika
   OPOMINJANI
   Šenčur
    7 - Kijamet Daris (36')
    17 - Koren Brin (44')
   Dren Vrhnika
    13 - Pivk Nik (37')
    16 - Janša Črt (83')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Dren Vrhnika
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Stojko Luka
       17 - Koren Brin
  69'     11 - Oselj Žiga
       21 - Dokl Nejc
  71'     15 - Ajdovec Andraž
       3 - Šimnovec Matevž
  71'     18 - Naglič Jakob
       2 - Bele Mark
  74'     6 - Gnjatović Marko
       10 - Oman Ambrož
   Dren Vrhnika
  Minuta  Igralec
  56'     7 - Hrovatič Luka
       15 - Cerk Gašper
  65'     19 - Sylaj Syart
       10 - Avrić Mihael
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan