align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 9. krog 01.10.22
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Šenčur 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gyergyek Miha
   1. pomočnik: Kozjek Blaž
   2. pomočnik: Duščak Nejc
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Hazabent Jaka (V)
  2  Kövesdi Szabolcs
  3  Agić Maid
  4  Furlan Matic
  5  Volk Lovro (K)
  6  Slijepčević Aleksandar
  9  Vešligaj Leon
  10  Podbregar Lars
  13  Topole Nai
  15  Koprivec Perjet Nik
  17  Tratnik Gal Timotej
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  2  Bele Mark
  3  Šimnovec Matevž
  5  Grabnar Luka (K)
  7  Kijamet Daris
  8  Jesenovec Jure
  10  Oman Ambrož
  17  Koren Brin
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor
  Rezervni igralci
  7  Lipicer Marcel Teodor
  8  Vrabec Matevž
  11  Seliškar Jure
  12  Gligorić Luka (V)
  14  Poppe Til David
  16  Kozoderc David
  18  Dobravec Matic
  Rezervni igralci
  6  Gnjatović Marko
  11  Oselj Žiga
  12  Debeljak Ažbe (V)
  14  Stojko Luka
  15  Ajdovec Andraž
  16  Ljubeljšek Matic
  18  Naglič Jakob
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Đorđevič Jure
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 7 - Lipicer Marcel Teodor (90')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    10 - Podbregar Lars (22')
    5 - Volk Lovro (91')
    8 - Vrabec Matevž (93')
   Šenčur
    2 - Bele Mark (22')
    5 - Grabnar Luka (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Šenčur
    10 - Oman Ambrož (46')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Lipicer Marcel Teodor
       13 - Topole Nai
  55'     14 - Poppe Til David
       9 - Vešligaj Leon
  66'     11 - Seliškar Jure
       17 - Tratnik Gal Timotej
  71'     8 - Vrabec Matevž
       6 - Slijepčević Aleksandar
  81'     16 - Kozoderc David
       10 - Podbregar Lars
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Stojko Luka
       8 - Jesenovec Jure
  61'     16 - Ljubeljšek Matic
       22 - Repič Bor
  75'     11 - Oselj Žiga
       17 - Koren Brin
  81'     6 - Gnjatović Marko
       21 - Dokl Nejc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
6. krog 30.09.23
Visoko : Preddvor 2 : 1
Velesovo Cerklje : Naklo 4 : 0
Kranjska Gora : Zarica Kranj 2 : 3
Bitnje : Niko Železniki 1 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Sava Kranj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan