align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 10. krog 09.10.22
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Šenčur 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Abdijanović Omer
   1. pomočnik: Leban Erik
   2. pomočnik: Kodrič Aleks
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Bole Enei (V)
  2  Celin Nik
  3  Djordjevic Nemanja
  4  Blokar Luka
  5  Morelj Miha (K)
  6  Žvan Nik
  7  Križmančič Aleš
  8  Briščik Matija
  9  Kadunić Hanis
  10  Brajko David
  11  Spano´ Stefano
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  2  Bele Mark
  5  Kijamet Daris
  7  Koren Brin
  8  Jesenovec Jure
  10  Ristić Alex
  14  Stojko Luka
  15  Ajdovec Andraž
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor (K)
  Rezervni igralci
  13  Grandovec Nikolić Andraž
  14  Putzu Diego
  15  Bainat Nicolo
  16  Loggia Francesco
  17  Borjančič Alex
  18  Valenčič Jan
  19  Giorgi Arsen
  Rezervni igralci
  3  Okorn Lovro
  6  Gnjatović Marko
  11  Oselj Žiga
  16  Ljubeljšek Matic
  18  Lakner Loris
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Kariž Klemen
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Šenčur
   0 : 1 10 - Ristić Alex (20')
   0 : 2 22 - Repič Bor (45')
   0 : 3 5 - Kijamet Daris (66')
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    11 - Spano´ Stefano (44')
   Šenčur
    1 - Vasić Tijan (57')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Grandovec Nikolić Andraž
       4 - Blokar Luka
  55'     14 - Putzu Diego
       9 - Kadunić Hanis
  75'     15 - Bainat Nicolo
       8 - Briščik Matija
  75'     16 - Loggia Francesco
       11 - Spano´ Stefano
  75'     18 - Valenčič Jan
       7 - Križmančič Aleš
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Lakner Loris
       2 - Bele Mark
  59'     11 - Oselj Žiga
       7 - Koren Brin
  70'     16 - Ljubeljšek Matic
       8 - Jesenovec Jure
  72'     3 - Okorn Lovro
       10 - Ristić Alex
  72'     6 - Gnjatović Marko
       19 - Gorgiev David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan