align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 12. krog 22.10.22
   TEKMA: IB 1975 Ljubljana - Primorje 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zajec Jakob
   1. pomočnik: Nagode Jošt
   2. pomočnik: Gojčič Tomaž
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Hazabent Jaka (V)
  2  Kövesdi Szabolcs
  3  Agić Maid
  4  Furlan Matic
  5  Volk Lovro (K)
  7  Lipicer Marcel Teodor
  8  Vrabec Matevž
  10  Podbregar Lars
  17  Tratnik Gal Timotej
  19  Koprivec Perjet Nik
  20  Slijepčević Aleksandar
   Primorje
Priimek in ime
  1  Bajec Tai (V)
  2  Kobal Miha
  5  Prosen Nejc
  6  Rotar Jan
  7  Marc Aron
  8  Tomić Saša
  10  Metaj Klein
  11  Trkman Svit (K)
  17  Mavrič Matevž
  18  Kalin Maj
  19  Žgur Mark
  Rezervni igralci
  9  Vešligaj Leon
  11  Seliškar Jure
  12  Vlahek Val (V)
  13  Topole Nai
  15  Poppe Til David
  16  Dobravec Matic
  Rezervni igralci
  3  Curk Anej
  4  Godec Alan
  16  Karov Nik
  20  Lisjak Anže
   TRENER
   IB 1975 Ljubljana
   Đorđevič Jure
   Primorje
   Fegic Adrijan
   STRELCI
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 0 7 - Lipicer Marcel Teodor (18')
   2 : 0 20 - Slijepčević Aleksandar (72')
   3 : 0 3 - Agić Maid (81')
   Primorje
   OPOMINJANI
   IB 1975 Ljubljana
    8 - Vrabec Matevž (33')
    4 - Furlan Matic (47')
   Primorje
    6 - Rotar Jan (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   IB 1975 Ljubljana
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Poppe Til David
       19 - Koprivec Perjet Nik
  51'     9 - Vešligaj Leon
       7 - Lipicer Marcel Teodor
  65'     11 - Seliškar Jure
       17 - Tratnik Gal Timotej
  72'     13 - Topole Nai
       20 - Slijepčević Aleksandar
  76'     16 - Dobravec Matic
       4 - Furlan Matic
   Primorje
  Minuta  Igralec
  64'     20 - Lisjak Anže
       18 - Kalin Maj
  72'     16 - Karov Nik
       6 - Rotar Jan
  82'     3 - Curk Anej
       2 - Kobal Miha
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan