align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 13. krog 29.10.22
   TEKMA: Roltek Dob - Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Baras Boštjan
   1. pomočnik: Fridl Jarc Job
   2. pomočnik: Bernot Žan
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Ristić Aleksandar (V)
  2  Malnar Matic
  5  Zore Gal
  6  Škrjanec Tjaš
  7  Jančar Aljaž
  8  Strnad Vid (K)
  9  Vidergar Žan
  10  Ćosić Kristijan
  11  Krivić Benjamin
  15  Savšek Pintarić Nik
  20  Hodžić Žnidarič Maj
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Bele Mark
  4  Šimnovec Matevž
  5  Grabnar Luka (K)
  7  Kijamet Daris
  9  Oman Ambrož
  10  Ristić Alex
  11  Koren Brin
  12  Vasić Tijan (V)
  14  Stojko Luka
  19  Gorgiev David
  22  Repič Bor
  Rezervni igralci
  3  Uršič Lan
  4  Pohlen Arian
  12  Rus Žiga (V)
  13  Grad Enej
  14  Djuranović Aleksander
  16  Avbelj Žak
  17  Šneler Enej
  Rezervni igralci
  6  Ajdovec Andraž
  8  Jesenovec Jure
  16  Lakner Loris
  17  Ljubeljšek Matic
  20  Oselj Žiga
  21  Dokl Nejc
   TRENER
   Roltek Dob
   Mežnaršič Aleš
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Roltek Dob
   Šenčur
   0 : 1 19 - Gorgiev David (79')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    9 - Vidergar Žan (12')
    10 - Ćosić Kristijan (43')
    8 - Strnad Vid (46')
    6 - Škrjanec Tjaš (82')
    1 - Ristić Aleksandar (86')
    13 - Grad Enej (90')
    2 - Malnar Matic (98')
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  61'     16 - Avbelj Žak
       8 - Strnad Vid
  77'     14 - Djuranović Aleksander
       15 - Savšek Pintarić Nik
  80'     3 - Uršič Lan
       5 - Zore Gal
  82'     13 - Grad Enej
       6 - Škrjanec Tjaš
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     21 - Dokl Nejc
       7 - Kijamet Daris
  66'     17 - Ljubeljšek Matic
       22 - Repič Bor
  91'     6 - Ajdovec Andraž
       11 - Koren Brin
  91'     8 - Jesenovec Jure
       14 - Stojko Luka
  95'     20 - Oselj Žiga
       10 - Ristić Alex
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan