align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 13. krog 29.10.22
   TEKMA: Primorje - Tabor Sežana Adriaplan 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Maver Matija
   1. pomočnik: Stopar Petra
   2. pomočnik: Agić Midjan
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Bajec Tai (V)
  2  Kobal Miha
  5  Prosen Nejc
  6  Rotar Jan
  7  Marc Aron
  8  Tomić Saša
  9  Metaj Klein
  10  Kobal Anej
  11  Trkman Svit (K)
  15  Lisjak Anže
  17  Mavrič Matevž
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Bole Enei (V)
  2  Morelj Miha
  3  Djordjevic Nemanja
  4  Celin Nik
  5  Briščik Matija
  6  Giorgi Arsen
  7  Putzu Diego
  8  Kadunić Hanis
  9  Žvan Nik (K)
  10  Brajko David
  11  Križmančič Aleš
  Rezervni igralci
  3  Curk Anej
  4  Godec Alan
  13  Karov Nik
  14  Gruntar Vito
  16  Šinigoj Žiga
  18  Kalin Maj
  19  Skomina Natan Emanuel
  Rezervni igralci
  13  Braico Diego
  14  Bainat Nicolo
  15  Blokar Žiga
  16  Loggia Francesco
  17  Borjančič Alex
  18  Gačnik Leon
  19  Spano´ Stefano
   TRENER
   Primorje
   Fegic Adrijan
   Tabor Sežana Adriaplan
   Kariž Klemen
   STRELCI
   Primorje
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 9 - Žvan Nik (12')
   0 : 2 7 - Putzu Diego (47')
   0 : 3 9 - Žvan Nik (48')
   OPOMINJANI
   Primorje
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Šinigoj Žiga
       6 - Rotar Jan
  57'     4 - Godec Alan
       8 - Tomić Saša
  57'     14 - Gruntar Vito
       15 - Lisjak Anže
  57'     19 - Skomina Natan Emanuel
       9 - Metaj Klein
  76'     18 - Kalin Maj
       17 - Mavrič Matevž
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Braico Diego
       2 - Morelj Miha
  68'     19 - Spano´ Stefano
       11 - Križmančič Aleš
  74'     18 - Gačnik Leon
       7 - Putzu Diego
  81'     14 - Bainat Nicolo
       6 - Giorgi Arsen
  85'     16 - Loggia Francesco
       8 - Kadunić Hanis
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan