align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 13. krog 30.10.22
   TEKMA: Šobec Lesce - IB 1975 Ljubljana 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Markež Aljoša
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Dekleva Deen (V)
  2  Hajzeri Roberto
  3  Čop Štefan
  4  Bogataj Aleksander
  5  Bogataj Tristan
  6  Zupan Tevž
  7  Pretnar Samo
  8  Bertoncelj Tine
  9  Šmid Jan
  10  Potokar Tim (K)
  11  Čatak Din
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Hazabent Jaka (V)
  2  Kövesdi Szabolcs
  3  Agić Maid
  4  Furlan Matic
  5  Volk Lovro (K)
  6  Slijepčević Aleksandar
  7  Lipicer Marcel Teodor
  8  Vrabec Matevž
  11  Podbregar Lars
  17  Tratnik Gal Timotej
  19  Koprivec Perjet Nik
  Rezervni igralci
  13  Cumbo David
  14  Kveder David
  15  Brulc Koblar Lovro
  16  Stanojević Marko
  Rezervni igralci
  9  Vešligaj Leon
  13  Topole Nai
  15  Poppe Til David
  16  Dobravec Matic
  18  Seliškar Jure
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   IB 1975 Ljubljana
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   Šobec Lesce
   IB 1975 Ljubljana
   0 : 1 19 - Koprivec Perjet Nik (39')
   0 : 2 4 - Furlan Matic (67')
   0 : 3 11 - Podbregar Lars (77') 11m
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   IB 1975 Ljubljana
    5 - Volk Lovro (20')
    8 - Vrabec Matevž (32')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Cumbo David
       8 - Bertoncelj Tine
  74'     14 - Kveder David
       2 - Hajzeri Roberto
  74'     15 - Brulc Koblar Lovro
       6 - Zupan Tevž
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Dobravec Matic
       19 - Koprivec Perjet Nik
  53'     9 - Vešligaj Leon
       7 - Lipicer Marcel Teodor
  65'     15 - Poppe Til David
       17 - Tratnik Gal Timotej
  76'     18 - Seliškar Jure
       5 - Volk Lovro
  78'     13 - Topole Nai
       8 - Vrabec Matevž
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan