align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 14. krog 06.11.22
   TEKMA: Šenčur - Ivančna Gorica 7 : 3 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  2  Bele Mark
  4  Kijamet Daris (K)
  5  Grabnar Luka
  7  Ristić Alex
  8  Jesenovec Jure
  10  Koren Brin
  14  Stojko Luka
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Dečman Matic (V)
  3  Lobe Jaka
  6  Hribar Matic
  7  Rogelj Urban
  9  Berk Svit
  10  Višček Žak
  14  Ristić David
  15  Pelc Aleks
  17  Klopčaver - Čatič Tobias
  19  Šipraga Luka (K)
  20  Jurečič Adriano
  Rezervni igralci
  6  Ajdovec Andraž
  11  Oselj Žiga
  16  Naglič Jakob
  17  Ljubeljšek Matic
  Rezervni igralci
  2  Pevc Carrera Gabriel
  5  Trček Maj
  8  Fink Maj
  16  Žličar Jure
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Ivančna Gorica
   Metelko Borut
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 22 - Repič Bor (35')
   2 : 0 10 - Koren Brin (42')
   3 : 0 5 - Grabnar Luka (45')
   4 : 0 2 - Bele Mark (46')
   5 : 1 8 - Jesenovec Jure (62')
   6 : 1 7 - Ristić Alex (65')
   7 : 2 7 - Ristić Alex (79')
   Ivančna Gorica
   4 : 1 6 - Hribar Matic (52') 11m
   6 : 2 17 - Klopčaver - Čatič Tobias (77')
   7 : 3 8 - Fink Maj (90')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
    9 - Berk Svit (26')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  57'     17 - Ljubeljšek Matic
       14 - Stojko Luka
  66'     6 - Ajdovec Andraž
       4 - Kijamet Daris
  66'     16 - Naglič Jakob
       2 - Bele Mark
  66'     11 - Oselj Žiga
       21 - Dokl Nejc
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Fink Maj
       15 - Pelc Aleks
  63'     16 - Žličar Jure
       3 - Lobe Jaka
  63'     2 - Pevc Carrera Gabriel
       9 - Berk Svit
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan