align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 15. krog 13.11.22
   TEKMA: Dren Vrhnika - Tabor Sežana Adriaplan 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Vrhnika - Športni park Vrhnika    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jagunić Patrik
   1. pomočnik: Bole Žan Luka
   2. pomočnik: Mušić Haris
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Dren Vrhnika
Priimek in ime
  1  Milavec Nejc (V)
  2  Logar Martin
  4  Janev Gjorgi (K)
  5  Kazič Žan
  8  Panker Kociper Aljaž
  9  Rotar Tit
  10  Avrić Mihael
  11  Čop Mihael
  13  Pivk Nik
  14  Štravs Žiga
  17  Telban Filip
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Bajnoci Teo (V)
  2  Morelj Miha
  3  Djordjevic Nemanja
  4  Grandovec Nikolić Andraž
  5  Briščik Matija
  6  Giorgi Arsen
  7  Putzu Diego
  8  Kadunić Hanis (K)
  9  Žvan Nik
  10  Brajko David
  11  Križmančič Aleš
  Rezervni igralci
  3  Urbančič Ožbej
  6  Hrovatič Luka
  7  Cukjati Aljaž
  18  Pečnik Jaka
  19  Doljak Valentin
  22  Šinkovec Aljaž
  Rezervni igralci
  13  Braico Diego
  14  Blokar Žiga
  15  Blokar Luka
  16  Loggia Francesco
  17  Borjančič Alex
  18  Spano´ Stefano
  19  Gačnik Leon
   TRENER
   Dren Vrhnika
   Špicar Tadej
   Tabor Sežana Adriaplan
   Kariž Klemen
   STRELCI
   Dren Vrhnika
   1 : 1 8 - Panker Kociper Aljaž (25')
   2 : 1 14 - Štravs Žiga (27')
   3 : 1 11 - Čop Mihael (49')
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 11 - Križmančič Aleš (8')
   3 : 2 2 - Morelj Miha (58')
   OPOMINJANI
   Dren Vrhnika
    10 - Avrić Mihael (68')
    14 - Štravs Žiga (83')
    5 - Kazič Žan (88')
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dren Vrhnika
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dren Vrhnika
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Pečnik Jaka
       13 - Pivk Nik
  61'     7 - Cukjati Aljaž
       9 - Rotar Tit
  64'     6 - Hrovatič Luka
       10 - Avrić Mihael
  82'     3 - Urbančič Ožbej
       4 - Janev Gjorgi
  91'     19 - Doljak Valentin
       8 - Panker Kociper Aljaž
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Loggia Francesco
       8 - Kadunić Hanis
  56'     18 - Spano´ Stefano
       7 - Putzu Diego
  65'     13 - Braico Diego
       11 - Križmančič Aleš
  88'     15 - Blokar Luka
       6 - Giorgi Arsen
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan