align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 17. krog 12.03.23
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Jadran Dekani 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Abdijanović Omer
   1. pomočnik: Leban Erik
   2. pomočnik: Kodrič Aleks
   Delegat: Prelc Rok
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Bole Enei (V)
  2  Morelj Miha (K)
  3  Djordjevic Nemanja
  4  Grandovec Nikolić Andraž
  5  Briščik Matija
  6  Giorgi Arsen
  7  Putzu Diego
  8  Loggia Francesco
  9  Žvan Nik
  10  Brajko David
  11  Gorec Lev
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pagnanelli Mattia (V)
  3  Humar Lian Tay
  20  Aličehajić Daut
  22  Sahir Tarik Adam
  31  Marković Igor
  34  Hrastič Tim (K)
  35  Jurinčič Enej
  36  Kocjančič Rok
  40  Krunić Vuk
  80  Avdić Adel
  88  Kavrečič Mark
  Rezervni igralci
  13  Braico Diego
  14  Bainat Nicolo
  15  Borjančič Alex
  16  Kadunić Hanis
  17  Gačnik Leon
  18  Jerič Bole Vid
  19  Blokar Luka
  Rezervni igralci
  12  Jerman Andraž (V)
  18  Ražman Jani
  23  Valentič Matija
  26  Fortuna Nejc
  27  Oblak Filip Svit
  28  Islamović Štravs Jan
  44  Nusdorfer Jan
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Kariž Klemen
   Jadran Dekani
   Kompara David
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 7 - Putzu Diego (13')
    2 - Morelj Miha (68') 11m
   2 : 1 10 - Brajko David (69')
   3 : 1 11 - Gorec Lev (87')
   Jadran Dekani
   1 : 1 3 - Humar Lian Tay (61')
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    6 - Giorgi Arsen (30')
    11 - Gorec Lev (46')
    9 - Žvan Nik (55')
   Jadran Dekani
    36 - Kocjančič Rok (43')
    40 - Krunić Vuk (89')
   Uradne osebe
    Bole Sašo (58')
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
    6 - Giorgi Arsen (89')
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  63'     16 - Kadunić Hanis
       8 - Loggia Francesco
  87'     17 - Gačnik Leon
       7 - Putzu Diego
  90'     18 - Jerič Bole Vid
       9 - Žvan Nik
  90'     19 - Blokar Luka
       3 - Djordjevic Nemanja
  92'     13 - Braico Diego
       11 - Gorec Lev
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Ražman Jani
       31 - Marković Igor
  58'     26 - Fortuna Nejc
       20 - Aličehajić Daut
  83'     27 - Oblak Filip Svit
       36 - Kocjančič Rok
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan