align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 18. krog 18.03.23
   TEKMA: Šenčur - IB 1975 Ljubljana 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Markež Aljoša
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  2  Bele Mark
  3  Šimnovec Matevž
  9  Oman Ambrož
  10  Koren Brin
  11  Ristić Alex
  14  Stojko Luka
  17  Grabnar Luka (K)
  19  Gorgiev David
  21  Dokl Nejc
  22  Repič Bor
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Hazabent Jaka (V)
  3  Agić Maid
  5  Ilinov Stepan
  6  Slijepčević Aleksandar
  7  Furlan Matic
  8  Koprivec Perjet Nik (K)
  10  Tomše Jaša
  11  Handanović Din
  14  Schuster Domen
  15  Poppe Til David
  16  Hren Vid
  Rezervni igralci
  4  Ajdovec Andraž
  7  Kijamet Daris
  8  Jesenovec Jure
  12  Debeljak Ažbe (V)
  16  Janc Lovro Gal
  18  Naglič Jakob
  20  Ljubeljšek Matic
  Rezervni igralci
  2  Seliškar Jure
  4  Dobravec Matic
  9  Vešligaj Leon
  13  Topole Nai
  22  Velić Tej
  23  Tratnik Gal Timotej
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   IB 1975 Ljubljana
   Vrhovnik Luka
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 17 - Grabnar Luka (4')
   2 : 0 9 - Oman Ambrož (78')
   IB 1975 Ljubljana
   OPOMINJANI
   Šenčur
    9 - Oman Ambrož (63')
   IB 1975 Ljubljana
    10 - Tomše Jaša (15')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  58'     16 - Janc Lovro Gal
       10 - Koren Brin
  58'     8 - Jesenovec Jure
       22 - Repič Bor
  61'     20 - Ljubeljšek Matic
       14 - Stojko Luka
  75'     18 - Naglič Jakob
       2 - Bele Mark
  75'     7 - Kijamet Daris
       21 - Dokl Nejc
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     23 - Tratnik Gal Timotej
       11 - Handanović Din
  46'     2 - Seliškar Jure
       16 - Hren Vid
  58'     9 - Vešligaj Leon
       10 - Tomše Jaša
  58'     13 - Topole Nai
       6 - Slijepčević Aleksandar
  67'     4 - Dobravec Matic
       5 - Ilinov Stepan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan