align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 1. krog 06.09.22
   TEKMA: Polet - Kondor Godešič 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik: Šoštarič Urban
   Delegat: Tivold Štefan
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V)
  2  Prosen Oskar
  6  Florjančič Miha
  7  Murn Aljaž (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  11  Debeljak Matic
  14  Vrečič Tim
  15  Logar Jaka
  20  Stanonik Aljaž
  22  Ahčin Matej
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Bezlaj Sebastijan (V)
  3  Klemenčič Vid
  6  Selaković Timotej
  9  Bogataj David
  10  Janežič Luka
  14  Milošević Maximilian
  15  Dolenc Tilen (K)
  21  Stanonik Tadej
  22  Škufca Tilen
  28  Poplatnik Aleš
  77  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  5  Vidovič Marko
  8  Gojačanin Dejan
  13  Kožič Jakob
  16  Veladžić Šaban
  18  Debeljak Jure
  19  Fojkar Peter
  21  Mrak Žiga
  Rezervni igralci
  2  Trojanšek Janez
  4  Korent Vodnik Jure
  7  Torkar Domen
  8  Kalan Gašper
  20  Alič Tristan
   TRENER
   Polet
   Kondor Godešič
   Jović Miroslav
   STRELCI
   Polet
   1 : 0 9 - Stanovnik Lovro (19')
   Kondor Godešič
   1 : 1 28 - Poplatnik Aleš (44')
   OPOMINJANI
   Polet
    10 - Jakofčič Adam (65')
   Kondor Godešič
    14 - Milošević Maximilian (8')
    22 - Škufca Tilen (68')
    8 - Kalan Gašper (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Kondor Godešič
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  70'     5 - Vidovič Marko
       14 - Vrečič Tim
  75'     18 - Debeljak Jure
       9 - Stanovnik Lovro
  78'     13 - Kožič Jakob
       10 - Jakofčič Adam
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  10'     4 - Korent Vodnik Jure
       14 - Milošević Maximilian
  64'     20 - Alič Tristan
       28 - Poplatnik Aleš
  66'     7 - Torkar Domen
       3 - Klemenčič Vid
  72'     2 - Trojanšek Janez
       10 - Janežič Luka
  78'     8 - Kalan Gašper
       77 - Križaj Žiga
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan