align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 4. krog 17.09.22
   TEKMA: Preddvor - Polet 4 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik: Ovnik Mihael
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  5  Pašagić Elvedin
  9  Fuchs Leon
  10  Ajdovec Jan
  14  Prestor Luka
  15  Vodeb Lenart
  16  Čemažar Luka (K)
  17  Kuzma Žan
  20  Mlakar Gašper
  22  Žnidaršič Žiga
  23  Zaplotnik Luka
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V)
  2  Florjančič Miha
  4  Vidovič Marko
  5  Mrak Žiga
  7  Kovačič Tim
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  11  Debeljak Matic
  14  Stanonik Aljaž (K)
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim
  Rezervni igralci
  6  Resnik Max
  7  Logonder Blaž
  8  Macanović Senaid
  11  Kovačič Tim
  12  Krčar Žan (V)
  13  Bogataj Andrej
  19  Sajovic Domen
  Rezervni igralci
  8  Kožuh Damijan
  15  Fojkar Peter
   TRENER
   Preddvor
   Žnidaršič Miha
   Polet
   Ahčin Andrej
   STRELCI
   Preddvor
   1 : 0 10 - Ajdovec Jan (63') 11m
   2 : 1 5 - Pašagić Elvedin (68')
   3 : 1 14 - Prestor Luka (75')
   4 : 2 10 - Ajdovec Jan (83')
   Polet
   1 : 1 17 - Ahčin Matej (65')
   3 : 2 9 - Stanovnik Lovro (76')
   OPOMINJANI
   Preddvor
    22 - Žnidaršič Žiga (40')
    16 - Čemažar Luka (44')
    7 - Logonder Blaž (68')
   Polet
    2 - Florjančič Miha (44')
    14 - Stanonik Aljaž (52')
    11 - Debeljak Matic (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor
   Polet
    2 - Florjančič Miha (63')
    11 - Debeljak Matic (68')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  22'     7 - Logonder Blaž
       23 - Zaplotnik Luka
  68'     19 - Sajovic Domen
       20 - Mlakar Gašper
  69'     11 - Kovačič Tim
       22 - Žnidaršič Žiga
  83'     8 - Macanović Senaid
       5 - Pašagić Elvedin
   Polet
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Fojkar Peter
       10 - Jakofčič Adam
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan