align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 9. krog 22.10.22
   TEKMA: Kranjska Gora - Kondor Godešič 4 : 9 (1 : 6)
   Kraj: Kranjska Gora - Športni park Ruteč Kranjska Gora    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Salihović Leon
   Delegat: Zupan Damijan
   POSTAVI
   Kranjska Gora
Priimek in ime
  1  Pazlar Jernej (V)
  2  Mulahmetović Halil
  4  Kopavnik Jože
  8  Oblak Gašper
  10  Kisovec Rok
  11  Musić Rijad
  14  Dimitrijević Benjamin
  15  Podlogar Matic
  16  Kaker Matic
  19  Jeftenić Boško (K)
  20  Rakovič Miran
   Kondor Godešič
Priimek in ime
  1  Bezlaj Sebastijan (V)
  5  Rahmanović Rino
  6  Selaković Timotej
  7  Torkar Domen
  8  Korent Vodnik Jure
  10  Milošević Maximilian
  11  Škufca Tilen
  15  Dolenc Tilen (K)
  20  Alič Tristan
  40  Zore Luka
  77  Benović Dalibor
  Rezervni igralci
  3  Razinger Luka
  5  Polović Aljoša
  6  Lahajnar Blaž
  7  Silnović Amir
  9  Malkoč Alex
  13  Andrić Zoran
  17  Mujadžič Alen
  Rezervni igralci
  9  Jović Miroslav
  18  Bektašević Ali
  21  Gojković Slavko
  28  Hasanović Tarik
   TRENER
   Kranjska Gora
   Oblak Žiga
   Kondor Godešič
   Jović Miroslav
   STRELCI
   Kranjska Gora
   1 : 6 10 - Kisovec Rok (37')
   2 : 6 16 - Kaker Matic (47')
   4 : 8 17 - Mujadžič Alen (86')
   Kondor Godešič
   0 : 1 20 - Alič Tristan (10')
   0 : 2 7 - Torkar Domen (13')
   0 : 3 7 - Torkar Domen (21')
   0 : 4 20 - Alič Tristan (27')
   0 : 5 7 - Torkar Domen (29')
   0 : 6 20 - Alič Tristan (32')
   3 : 6 40 - Zore Luka (49') AG
   3 : 7 20 - Alič Tristan (59')
   3 : 8 18 - Bektašević Ali (77') 11m
   4 : 9 20 - Alič Tristan (88')
   OPOMINJANI
   Kranjska Gora
    10 - Kisovec Rok (89')
   Kondor Godešič
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kranjska Gora
   Kondor Godešič
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kranjska Gora
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Andrić Zoran
       19 - Jeftenić Boško
  62'     3 - Razinger Luka
       16 - Kaker Matic
  66'     6 - Lahajnar Blaž
       15 - Podlogar Matic
  72'     17 - Mujadžič Alen
       20 - Rakovič Miran
  80'     5 - Polović Aljoša
       2 - Mulahmetović Halil
   Kondor Godešič
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Gojković Slavko
       6 - Selaković Timotej
  46'     28 - Hasanović Tarik
       5 - Rahmanović Rino
  66'     18 - Bektašević Ali
       40 - Zore Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan