align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 9. krog 12.11.22
   TEKMA: Bitnje - Polet 3 : 4 (1 : 2)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Omejc Burger Miha
   Delegat: Bukovec Miran
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  1  Merhar Nejc (V)
  2  Knific Košir Bober
  6  Tufegdžić Ognjen
  7  Počkaj Luka
  8  Homec Matej (K)
  9  Djaković Simo
  10  Remic Jure
  14  Šifrer Nejc
  15  Kalar Gašper
  21  Klemenc Nejc
  23  Perhoč Erik
   Polet
Priimek in ime
  1  Rolih Miha (V)
  2  Prosen Oskar
  5  Mrak Žiga
  6  Florjančič Miha
  7  Murn Aljaž (K)
  9  Stanovnik Lovro
  10  Jakofčič Adam
  11  Debeljak Matic
  14  Kovačič Tim
  18  Vrečič Tim
  20  Stanonik Aljaž
  Rezervni igralci
  11  Kne David
  13  Juvan Jan
  16  Cvijanović Dejan
  17  Durmić Amel
  19  Ziherl Gregor
  24  Mlakar Neil
  Rezervni igralci
  8  Gartner Jaka
  15  Fojkar Peter
  17  Veladžić Šaban
  19  Kožič Jakob
   TRENER
   Bitnje
   Cvijanović Dejan
   Polet
   Ahčin Andrej
   STRELCI
   Bitnje
   1 : 0 14 - Šifrer Nejc (4')
   2 : 2 9 - Djaković Simo (50')
   3 : 4 6 - Tufegdžić Ognjen (65') 11m
   Polet
   1 : 1 11 - Debeljak Matic (18')
   1 : 2 20 - Stanonik Aljaž (38')
   2 : 3 14 - Kovačič Tim (51') 11m
   2 : 4 18 - Vrečič Tim (62')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    14 - Šifrer Nejc (57')
    6 - Tufegdžić Ognjen (65')
    9 - Djaković Simo (91')
   Polet
    11 - Debeljak Matic (2')
    18 - Vrečič Tim (22')
    2 - Prosen Oskar (43')
    9 - Stanovnik Lovro (89')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
   Polet
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  62'     19 - Ziherl Gregor
       7 - Počkaj Luka
  62'     13 - Juvan Jan
       21 - Klemenc Nejc
  80'     17 - Durmić Amel
       8 - Homec Matej
  80'     11 - Kne David
       10 - Remic Jure
   Polet
  Minuta  Igralec
  57'     8 - Gartner Jaka
       5 - Mrak Žiga
  78'     19 - Kožič Jakob
       10 - Jakofčič Adam
  90'     15 - Fojkar Peter
       9 - Stanovnik Lovro
  92'     17 - Veladžić Šaban
       11 - Debeljak Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan