align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 13. krog 01.04.23
   TEKMA: Bled-Bohinj Hirter - Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Salihović Leon
   2. pomočnik: Rebec Jan
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Sodja Urban
  3  Matič Tim
  4  Ploh Rok
  5  Dolar Jure (K)
  7  Stanko Ladislav
  10  Kovačič Dejan
  11  Iskra Uroš
  18  Medja Rok
  19  Lavtar Matevž
  21  Rihtar Grega
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  2  Budau Gašper
  3  Anžič Žak
  4  Marijan Damir
  5  Košir Miha
  6  Kljajić Filip
  8  Kotnik Jaka
  10  Ribnikar Gal
  11  Vrhovnik Marko
  17  Špernjak Nik (K)
  18  Radojčić Vukoje
  Rezervni igralci
  6  Golenja Danijel
  8  Ovčina Dragan
  9  Lavtar Gašper
  15  Valjavec Enej
  16  Kovačič Jure
  17  Štendlar Kris
  20  Arh Peter
  Rezervni igralci
  7  Samardžić Benjamin
  9  Ilić Stojan
  20  Ognjenovič Jovan
   TRENER
   Bled-Bohinj Hirter
   Ristić Grujo
   Zarica Kranj
   STRELCI
   Bled-Bohinj Hirter
   1 : 0 21 - Rihtar Grega (2')
   Zarica Kranj
   1 : 1 4 - Marijan Damir (33')
   1 : 2 9 - Ilić Stojan (83')
   2 : 2 3 - Anžič Žak (87') AG
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj Hirter
    18 - Medja Rok (80')
    20 - Arh Peter (87')
   Zarica Kranj
    8 - Kotnik Jaka (72')
    6 - Kljajić Filip (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj Hirter
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Ovčina Dragan
       11 - Iskra Uroš
  46'     15 - Valjavec Enej
       10 - Kovačič Dejan
  65'     20 - Arh Peter
       4 - Ploh Rok
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  65'     9 - Ilić Stojan
       18 - Radojčić Vukoje
  77'     7 - Samardžić Benjamin
       2 - Budau Gašper
  84'     20 - Ognjenovič Jovan
       4 - Marijan Damir
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan