align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 15. krog 15.04.23
   TEKMA: Bled-Bohinj Hirter - Preddvor 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Jerič Anže
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Salihović Leon
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Sodja Urban
  3  Matič Tim
  5  Grilc Marko
  6  Štefe Miha
  11  Iskra Uroš
  16  Kovačič Jure
  18  Medja Rok (K)
  20  Arh Peter
  21  Rihtar Grega
  22  Ovčina Dragan
   Preddvor
Priimek in ime
  1  Krčar Žan (V)
  5  Mlakar Gašper
  9  Ajdovec Jan
  10  Žnidaršič Miha
  11  Ajdovec Nejc
  14  Prestor Luka
  15  Kovačič Tim
  16  Čemažar Luka (K)
  19  Žnidaršič Žiga
  20  Sajovic Domen
  24  Vodeb Lenart
  Rezervni igralci
  4  Golenja Danijel
  7  Stanko Ladislav
  9  Lavtar Gašper
  13  Petković Milan
  15  Maksimović Mladen
  17  Grgić Zoran
  19  Lavtar Matevž
  Rezervni igralci
  2  Bogataj Andrej
  4  Zaplotnik Luka
  6  Beton Nejc
  7  Logonder Blaž
  8  Macanović Senaid
  12  Pristov Matic (V)
  23  Resnik Max
   TRENER
   Bled-Bohinj Hirter
   Ristić Grujo
   Preddvor
   Žnidaršič Miha
   STRELCI
   Bled-Bohinj Hirter
   1 : 0 20 - Arh Peter (4')
   Preddvor
   OPOMINJANI
   Bled-Bohinj Hirter
    18 - Medja Rok (55')
   Preddvor
    16 - Čemažar Luka (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bled-Bohinj Hirter
   Preddvor
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  55'     13 - Petković Milan
       20 - Arh Peter
  75'     19 - Lavtar Matevž
       21 - Rihtar Grega
  88'     4 - Golenja Danijel
       3 - Matič Tim
  88'     17 - Grgić Zoran
       22 - Ovčina Dragan
   Preddvor
  Minuta  Igralec
  23'     4 - Zaplotnik Luka
       14 - Prestor Luka
  78'     6 - Beton Nejc
       11 - Ajdovec Nejc
  88'     7 - Logonder Blaž
       5 - Mlakar Gašper
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan