align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2022/23
  Zapisnik: 17. krog 26.04.23
   TEKMA: Bitnje - Naklo 1 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Zupanc Andraž
   Delegat: Žunič Ivan
   POSTAVI
   Bitnje
Priimek in ime
  2  Cvijanović Dejan
  3  Jaklič Urh
  6  Traven Tomaž
  8  Homec Matej
  9  Tadina Miha
  10  Remic Jure
  15  Kalar Gašper
  17  Zupanc Bojan (K)
  18  Počkaj Luka
  21  Klemenc Nejc
  31  Stare Nejc (V)
   Naklo
Priimek in ime
  0  Mikič Denis (V)
  2  Ambrožič Nejc
  3  Lunar Miha
  5  Zaplotnik Andraž (K)
  8  Mehani Erjon
  9  Kliček Gašper
  11  Kristan Andraž
  13  Cankar Anže
  14  Perko Žan
  17  Majnik Miha
  19  Kuhar Jaka
  Rezervni igralci
  1  Rovtar Anže (V)
  7  Durmić Amel
  11  Kne David
  14  Mlakar Neil
  19  Pečnik Anže
  Rezervni igralci
  4  Markič Jure
  7  Srečnik Domen
  14  Leben Peter Martin
  15  Čelik Nejc
  16  Lunar Pavel
   TRENER
   Bitnje
   Cvijanović Dejan
   Naklo
   Majnik Miha
   STRELCI
   Bitnje
   1 : 0 8 - Homec Matej (29')
   Naklo
   1 : 1 3 - Lunar Miha (31')
   OPOMINJANI
   Bitnje
    21 - Klemenc Nejc (14')
    10 - Remic Jure (23')
    8 - Homec Matej (52')
    2 - Cvijanović Dejan (54')
    17 - Zupanc Bojan (63')
    7 - Durmić Amel (65')
    18 - Počkaj Luka (66')
    3 - Jaklič Urh (72')
    19 - Pečnik Anže (87')
    9 - Tadina Miha (88')
   Naklo
    5 - Zaplotnik Andraž (82')
    14 - Perko Žan (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bitnje
    10 - Remic Jure (83')
   Naklo
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bitnje
  Minuta  Igralec
  65'     7 - Durmić Amel
       6 - Traven Tomaž
  65'     11 - Kne David
       3 - Jaklič Urh
  75'     19 - Pečnik Anže
       18 - Počkaj Luka
  85'     14 - Mlakar Neil
       21 - Klemenc Nejc
   Naklo
  Minuta  Igralec
  54'     7 - Srečnik Domen
       8 - Mehani Erjon
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan